Bonusy w Mass Effect 2 za zakup Dragon Age: Początek?

Bonusy w Mass Effect 2 za zakup Dragon Age: Początek?14.07.2009 11:08
Bonusy w Mass Effect 2 za zakup Dragon Age: Początek?
marcindmjqtx

Ostatnia ankieta na temat Dragon Age i Mass Effect 2 sugeruje, że BioWare wraz z Electronic Arts rozważa możliwość nagrodzenia ludzi, którzy kupili obydwie gry. Przedstawione w niej pomysły mówią o zniżce na zakup, dodatkowych, specjalnych zbrojach, skórkach dla postaci, jak również całych pobocznych questach. Co wy na to?

Ja w sumie nie mam nic przeciwko. Jeżeli firma chce mnie wynagradzać za kupowanie innych jej produktów, to tym lepiej. Oczywiście wszystko to przy założeniu, że naprawdę zostaną stworzone nowe dodatki, a nie wytnie się czegoś z gry.

Jestem sobie w stanie wyobrazić misję na dziwnej planecie, gdzie nie działa technologia, biotyczne umiejętności zaczynają wyglądać jak czary i wszyscy biegają z mieczami wrzeszcząc coś o nowym gów... ech, poniosło mnie - no ale przecież coś takiego jest chyba wykonalne, prawda?

W każdym razie, zobaczymy co z tego wyniknie i czy oczywiście będzie to działać w Polsce. W końcu Mass Effect 2, jak na razie, nie pojawi się na PS3, a LIVE nadal u nas nie ma (tak, wiem, jest też na PC).

PS Która opcja najbardziej się Wam podoba?

326845957717649687
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)