Zmien skórke
Logo Polygamii

Bloodstained: Ritual of the Night ma nowy trailer i demo

Nie będzie ono jednak dostępne dla każdego.

Bloodstained: Ritual of the Night powstaje, by zastąpić Castlevanię wszystkim tym, którzy nie dali przekonać się trójwymiarowym odsłonom od Mercury Steam Games. Czyli dla całkiem sporej grupy graczy, bo Kickstarterowa zbiórka przyniosła projektowi Kojiego Igarashiego 5,5 miliona dolarów do spożytkowania. Teraz mamy natomiast nowy trailer i coś jeszcze…

Wreszcie nastała natomiast chwila, gdy sponsorzy mogą wreszcie przetestować to, w co zainwestowali. Twórcy udostępnili demo produkcji, chociaż nie jest ono dostępne dla wszystkich. To jedna z obietnic z kickstartera, a więc będzie dostępna wyłącznie dla tych, którzy zdecydowali się wpłacić co najmniej 60 dolarów. Jeżeli mina wam w tym momencie zrzedła, poniżej znajdziecie filmik z fragmentami dema. Jak się też okazuje, jest to ten sam fragment, który pokazano na targach E3.

Historię zamienionej w kryształ Miriam, osadzoną w realiach Anglii z czasu rewolucji przemysłowej poznamy najprawdopodobniej jeszcze w tym roku, twórcy dalej nie podzielili się jednak datą premiery. W oczekiwaniu na premierę, możecie też rozważyć zainwestowanie w kosztujące 40 zł Curse of the Moon. Miniaturowe (ok. 3 godziny gamelpayu) Bloodstained z retro oprawą graficzną.

Krzysztof Kempski

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pear
Użytkownik

Jako fan metroidvanii. nie mogę się doczekać. No i wiele wskazuje na to, że nie będzie to kolejny japoński scam kickstarterowy 🙂

C.C. Stellar
Użytkownik

“Bloodstained: Ritual of the Night powstaje, by zastąpić Castlevanię wszystkim tym, którzy nie dali przekonać się trójwymiarowym odsłonom od Mercury Steam Games. ”
Akurat Curse of the Moon zrobiło to moim zdaniem dużo lepiej. 🙂

konbezzebow321
Użytkownik

Wygląda średnio. Przewiduje crapa, choć wolałbym się miło zaskoczyć.

Popularne wpisy

Popularne Gry