Battlefield 6 jednak nie tylko na nową generację. PlayStation 4 i Xbox One nie zostaną pominięte

Strona głównaBattlefield 6 jednak nie tylko na nową generację. PlayStation 4 i Xbox One nie zostaną pominięte
12.05.2021 12:48
Battlefield
Battlefield
bEhaCyRi

Już myśleliśmy, że EA Dice nabierze wody w usta i na kolejne nowinki na temat "Battlefield 6" poczekamy do czerwcowej zapowiedzi, a tu niespodzianka.

bEhaCyQB

Niespodzianka jest podwójna. Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówiły, że "Battlefield 6" jest grą tworzoną z myślą o konsolach nowej generacji. Blake Jorgensen, człowiek odpowiedzialny za finanse w EA zapewniał jednak inwestorów, że gracze otrzymają również wersję na PS4 i Xone.

Na telekonferencji skierowanej do inwestorów Jorgensen miał zapewniać, że zespół pracujący nad grą "Battlefield 6" ma "niewiarygodne doświadczenie w wydobywaniu wszystkiego co najlepsze z konsol poprzedniej generacji". Dotyczy to również gier sportowych EA.

Battlefield 6 zobaczymy w czerwcu. Twórcy potwierdzają datę rymami
Battlefield 6 zobaczymy w czerwcu. Twórcy potwierdzają datę rymami
bEhaCyQD

Jorgensen powtórzył również słowa dotyczące "epickiej skali bitew", "niewiarygodnej liczby graczy", "niesamowitych zniszczeniach w grze" i o "innowacyjnych i kreatywnych trybach". Przyznał też, że widział już wstępną wersją zapowiedzi "Battlefielda 6", która ujrzy światło dzienne w czerwcu. Z obowiązku dodam: był nią zachwycony. Nie zająknął się natomiast słowem na temat mobilnej wersji gry, która ma zadebiutować w 2022 r.

Battlefield 6 oficjalnie! Będzie też Battlefield Mobile
Battlefield 6 oficjalnie! Będzie też Battlefield Mobile

Premiera gry planowana jest końcówkę roku. "Battlefield 6" ma trafić na pecety oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S.

bEhaCyRz