Avatar: Frontiers of Pandora w kolejnej fazie testów. Twórcy zapraszają graczy

Avatar: Frontiers of Pandora w kolejnej fazie testów. Twórcy zapraszają graczy

Avatar: Frontiers of Pandora
Avatar: Frontiers of Pandora
Źródło zdjęć: © Ubisoft
21.04.2022 08:40

Wszystko wskazuje na to, że prace nad Avatar: Frontiers of Pandora mają się dobrze i nadszedł czas rozpoczęcia kolejnych testów. Twórcy zapraszają chętnych graczy, którzy przetestują tytuł. Jest jeden warunek.

Massive Entertainment, studio odpowiedzialne za Avatar: Frontiers of Pandora, poszukuje graczy, chcących wziąć udział w najnowszych testach. Jednak nie wszyscy będą mogli uczestniczyć. Zaproszenie kierowane jest jedynie do tych, którzy mieszkają w Malmö, lub w okolicach tego miasta.

Avatar: Frontiers of Pandora ma być przygodową, pierwszoosobową grą akcji, z otwartym światem, osadzoną w uniwersum wykreowanym przez Jamesa Camerona. Za produkcję odpowiada należące do Ubisoftu szwedzkie studio Massive Entertainment. To właśnie ten zespół był w przeszłości odpowiedzialny za popularną serię Tom Clancy’s The Division.

Studio bez wątpienia rozrosło się na przestrzeni ostatnich lat, co daje niespotykane dotąd możliwości, ale wiąże się z tym również dość przykra historia, dotycząca zmian kadrowych w szeregach kluczowych pracowników.


Avatar: Frontiers of Pandora będzie dostępny na komputerach osobistych, PlayStation 5, Xbox Series X/S, Google Stadia, Amazon Luna. Gra ma zadebiutować jeszcze w tym roku i jest całkiem prawdopodobne, że jej premiera zbiegnie się w czasie z premierą filmu Avatar 2.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)