Aktualizacja Dying Light 2. Zniknie irytujący błąd

Aktualizacja Dying Light 2. Zniknie irytujący błąd

Dying Light 2
Dying Light 2
Źródło zdjęć: © Steam
12.03.2022 12:27, aktualizacja: 13.03.2022 13:27

Dying Light 2 otrzymał ważną aktualizację. Łatki zostały już przygotowane dla wersji na PC, a także na konsole Xbox i PlayStation. Naprawiono wiele usterek, ale wszystkich powinno ucieszyć to, że zniknął jeden frustrujący błąd.

Dying Light 2 zyskuje coraz lepsze kształty. Techland poinformował o wypuszczeniu łatki, która na PC otrzymała oznaczenie 1.2, na Xbox - 1.2.0, na PlayStation 4 1.0.7, a na PlayStation 5 1.007.000. Dzięki niej gracze w końcu pozbędą się krytycznego błędu, który uniemożliwiał zabawę.

Chodzi o tak zwaną pętlę śmierci (ang. deathloop). Pisaliśmy o nim już jakiś czas temu. Do doniesień na temat frustrującego błędu Techland odniósł się już 15 lutego i w końcu udało się go wyeliminować z Dying Light 2. Oprócz tego pojawił się szereg innych, mniej lub bardziej znaczących zmian.

Wśród ważnych zmian, które dotyczą wszystkich platform, poza usunięciem pętli śmierci należy wymienić naprawę wielu zadań, które wcześniej mogły nie być ukończone, a także rozwiązanie problemów związanych ze strefami bezpieczeństwa.

Naprawiono też kwestie związane z trybami kooperacji, jak na przykład możliwość ulepszania lotni i linki z hakiem, które zostały zdobyte w trybie wieloosobowym. Naprawiono też tak podstawową rzecz jak zaproszenia, które nie zawsze działały poprawnie.

W wersji na platformy Xbox pojawiły się dodatkowe zmiany. Umożliwiono grę w trybie "zbalansowanym" na Xbox Series X. Dzięki niemu można cieszyć się rozgrywką w 60 klatkach na sekundę. Tryb wydajności, pozwalający na grę w 60 FPS trafił też do Xbox Series S.

Wszystkie zmiany można podejrzeć na oficjalnej stronie gry Dying Light 2. Opisano je osobno dla wersji na Xbox, PlayStationPC.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie