Krytyczny błąd w Dying Light 2. Uniemożliwia dalszą grę

Krytyczny błąd w Dying Light 2. Uniemożliwia dalszą grę

Producenci ostrzegają przed "pętlą śmierci"
Producenci ostrzegają przed "pętlą śmierci"
Źródło zdjęć: © Techland
16.02.2022 10:58, aktualizacja: 16.02.2022 11:21

Dying Light 2 zaliczył bardzo udaną premierę, jednak gra nie jest wolna od mniejszych i większych błędów. Jeden z nich, po ostatniej aktualizacji, uniemożliwia dalszą rozgrywkę.

Produkcja polskiego studia została bardzo ciepło przyjęta przez recenzentów i graczy na całym świecie (no… prawie całym świecie). Dying Light 2 jest na bieżąco aktualizowany, by zapewnić graczom jak najwyższy poziom zabawy. Ostatnia aktualizacja sprawiła, że w grze możemy napotkać bardzo poważny błąd, a mowa o tak zwanej "pętli śmierci".


"Błąd pętli śmierci jest wtedy, gdy gracz umiera podczas zadania w ograniczonym obszarze i zostaje zrespawnowany w innej części mapy. Limit czasu nie pozwala graczowi wrócić do poprzedniego obszaru misji na czas" - wyjaśnia Techland.

Problem dotyczy zarówno rozgrywki jednoosobowej, jak i kooperacyjnej. Przy tak rozbudowanym świecie gry, nie jest żadną nowością to, że błędy się pojawiają. Należy wyczekiwać odpowiedniej łatki, która wyeliminuje problem, a taka już jest w drodze.

Dying Light 2 to tylko jedna z wielu głośnych, lutowych premier. Już za kilka dni zagramy w Horizon Forbidden West. Listę interesujących premier na luty 2022 znajdziemy tutaj. Różnorodne produkcje powinny trafić w gusta wszystkich graczy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)