A Plague Tale: Requiem. Wyciekła prawdopodobna data premiery

A Plague Tale: Requiem. Wyciekła prawdopodobna data premiery

A Plague Tale: Requiem
A Plague Tale: Requiem
Źródło zdjęć: © Steam
24.03.2022 11:31

Kontynuacja popularnej gry A Plague Tale: Innocence może zadebiutować już w czerwcu 2022 roku. W sklepie Xbox pojawiła się informacja, która może wskazywać na potencjalną datę premiery.

Istnieje duża szansa na to, że A Plague Tale: Requiem już niebawem trafi do naszych rąk. Tytuł może się ukazać już 17 czerwca 2022 roku. Co na to wskazuje? Oficjalna strona gry w sklepie Xbox została uzupełniona o dość intrygującą datę. Premiera tej produkcji ma mieć miejsce 17 czerwca… 2021 roku. Według tej informacji.

Jeśli chodzi o rok, to można przypuszczać, że jest to po prostu błąd, lub niedopatrzenie. Jednak cała reszta może być całkiem prawdopodobna, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę deklaracje twórców.

Na oficjalne potwierdzenie tych rewelacji musimy jednak poczekać. A Plague Tale jednak nie samymi grami stoi. Ta pozytywnie przyjęta przez graczy produkcja doczeka się serialu. Najnowsze informacje wskazują, że ekranizacją zajmie się francuska wytwórnia Merlin Productions, a reżyserem będzie Mathieu Turi, który to miał okazję współpracować z takimi osobistościami jak Quentin Tarantino.


Pierwsza część gry francuskiego studia Asobo miała premierę 14 maja 2019 roku. A Plague Tale: Innocence praktycznie z miejsca zdobyło uznanie środowiska. Liczymy na to, że kontynuacja - A Plague Tale: Requiem - będzie równie udanym tytułem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)