Demo Outriders już dostępne. Niestety, nie obyło się bez problemów

Demo Outriders już dostępne. Niestety, nie obyło się bez problemów

Outriders
Outriders
25.02.2021 21:01

Część graczy informuje na kanałach społecznościowych, że demo nie uruchamia im się.

Od godziny 18:00 można dziś ściągać demo "Outriders" na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Co samo w sobie jest oczywiście wiadomością dobrą i wartą celebrowania - wydawanie dem, szczególnie tak rozbudowanych, to w ostatnich latach rzadkość, a przed premierą to już w ogóle.

Niestety, wygląda na to, że nie będzie jednomyślnej celebracji - przynajmniej na razie. Jak dowiadujemy się z wątków na Facebooku, TwitterzeReddicie, nie wszystkim demo działa.

343519706495809933

Dla części osób próba jego uruchomieni kończy się wyświetleniem komunikatu o braku połączenia z serwerami "Outriders". Inni z kolei mówią, że błąd u nich owszem, wystąpił, ale wystarczyło spróbować ponownie. Jeszcze innym demo w ogóle nie chce się ściągać albo wyłącza się po krótkim czasie.

Oficjalnie na ten temat wiadomo na razie tylko tyle, co napisano w komunikacie od People Can Fly na Facebooku:

"Prosimy o śledzenie Outriders w kanałach społecznościowych, gdzie pojawią się wszelkie informacje na temat tego rodzaju problemów".

Ja z kolei jestem z całą pewnością w stanie powiedzieć tylko tyle, że u mnie na Xboksie One demo się ściągnęło i uruchomiło. Oby problemy, o których piszą ludzie, okazały się krótkotrwałe i wynikające wyłącznie z dużego zainteresowania demem.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)