Demo Outriders już dostępne. Niestety, nie obyło się bez problemów

Outriders
Outriders

25.02.2021 21:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Część graczy informuje na kanałach społecznościowych, że demo nie uruchamia im się.

Od godziny 18:00 można dziś ściągać demo "Outriders" na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Co samo w sobie jest oczywiście wiadomością dobrą i wartą celebrowania - wydawanie dem, szczególnie tak rozbudowanych, to w ostatnich latach rzadkość, a przed premierą to już w ogóle.

Niestety, wygląda na to, że nie będzie jednomyślnej celebracji - przynajmniej na razie. Jak dowiadujemy się z wątków na Facebooku, TwitterzeReddicie, nie wszystkim demo działa.

Obraz

Dla części osób próba jego uruchomieni kończy się wyświetleniem komunikatu o braku połączenia z serwerami "Outriders". Inni z kolei mówią, że błąd u nich owszem, wystąpił, ale wystarczyło spróbować ponownie. Jeszcze innym demo w ogóle nie chce się ściągać albo wyłącza się po krótkim czasie.

Oficjalnie na ten temat wiadomo na razie tylko tyle, co napisano w komunikacie od People Can Fly na Facebooku:

"Prosimy o śledzenie Outriders w kanałach społecznościowych, gdzie pojawią się wszelkie informacje na temat tego rodzaju problemów".

Ja z kolei jestem z całą pewnością w stanie powiedzieć tylko tyle, że u mnie na Xboksie One demo się ściągnęło i uruchomiło. Oby problemy, o których piszą ludzie, okazały się krótkotrwałe i wynikające wyłącznie z dużego zainteresowania demem.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)