Zwiastun serialu Halo już dostępny. Znamy też datę premiery

Zwiastun serialu Halo już dostępny. Znamy też datę premiery

Serial Halo
Serial Halo
Źródło zdjęć: © YouTube
31.01.2022 08:55

Serial Halo otrzymał oficjalny zwiastun. Wraz z nim otrzymaliśmy też garść informacji na temat produkcji, w tym datę jej premiery.

Serial Halo jest już coraz bliżej. Po kilku latach od pierwszych wzmianek na temat produkcji, studio Paramount wskazało dokładną datę jej premiery. Przy okazji otrzymaliśmy trwający nieco ponad dwie minuty zwiastun serialu.

Halo to jedna z popularniejszych serii strzelanek na świecie. Osadzone w futurystycznych klimatach produkcje od zawsze przyciągały wielu fanów, lecz niekoniecznie w Polsce. Wynika to z faktu, że produkcje spod szyldu Halo przez wiele lat dostępne były wyłącznie na konsolach Xbox, których popularność nad Wisłą nie zawsze była duża.

Serial Halo zadebiutuje 24 marca 2022 roku na platformie Paramount+. Ta nie jest dostępna w Polsce, ale w krajach, w których usługa nie funkcjonuje, serial ma zostać udostępniony w innych platformach VOD, jak chociażby Amazon Prime Video i Netflix. Nie wiadomo jednak, czy premiera na innych platformach nie będzie przesunięta w czasie.

Serial oparty na serii gier Halo został wyreżyserowany przez pięć osób. Za ten aspekt odpowiadali: Otto Bathurst, Jonathan Liebesman, M. J. Bassett, Roel Reine i Jet Wilkinson. Scenariusz dla produkcji stworzyli Kyle Killen i Steven Kane. W rolę Master Chiefa wcielił się Pablo Schreiber.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)