Zwiastun Lineage W powstał w Polsce. Relacja prosto z planu

Zwiastun Lineage W powstał w Polsce. Relacja prosto z planu

Zamek Krzyżtopór
Zamek Krzyżtopór
Źródło zdjęć: © krzyztopor.org.pl
13.11.2021 14:03

Finalny zwiastun Lineage W promował grę w dniu jej premiery na rynku azjatyckim, 4 listopada 2021 roku. Monumentalny zamek, na którego tle przemawiał Kit Harington znajduje się w województwie świętokrzyskim.

Zwiastun Lineage W, w którym główną rolę odegrał Kit Harington, powstał w Polsce. Dokładniej na zamku Krzyżtopór w Ujeździe w województwie świętokrzyskim. W komentarzach pod znaleziskiem ze zwiastunem gry w serwisie Wykop.pl pojawił się wpis opisujący przeżycia jednego ze statystów z planu filmowego.

Jak pisze użytkownik fan_comy, zdjęcia były wykonane w dniach 4-8 października. Łącznie na planie pojawiło się około 300 statystów. Zdaniem wspomnianego Wykopowicza, byli wśród nich Polacy, ale także Ukraińcy, Białorusini i ludzie, którzy prawdopodobnie pochodzili z krajów Bliskiego wschodu.

Statysta pochwalił rekwizyty, którymi przyszło mu posługiwać się na planie filmowym.

Stroje: bardzo realistyczne, kolczuga miała co drugą dziurkę metalową/gumową, także była dosyć ciężka (ważyła 50% swojej oryginalnej wagi). Zbroje, hełmy plastikowe i stylizowane.

Ciekawostką dla wielu może być to, że Haringtona, znanego z roli Jona Snowa w Grze o Tron na planie w ogóle nie było. Podczas zdjęć do zwiastunu gry Lineage W występował zamiast niego polski aktor.

A teraz plot twist xD jak myśmy grali to Jona Snowa nie było tylko jakiś Polak Michał, który mówił te samą kwestię łamaną angielszczyzną XD także ten Jon Snow to chyba w postprodukcji dodany, a na pewno jego głos jest ze studia bo totalnie się różni od tego cośmy widzieli na planie ­- czytamy w komentarzu na Wykopie.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)