Znamy cenę i zawartość edycji kolekcjonerskiej Alana Wake

Znamy cenę i zawartość edycji kolekcjonerskiej Alana Wake

Znamy cenę i zawartość edycji kolekcjonerskiej Alana Wake
marcindmjqtx
07.04.2010 11:19, aktualizacja: 15.01.2016 13:24

Premiera Alana Wake już 14 maja. Z najnowszej informacji prasowej (w rozwinięciu notki) wynika, że gra będzie kosztować 199zł, zaś w edycji kolekcjonerskiej znajdziemy "wskazówki i komentarze twórców na temat gry, The Alan Wake Files - 144-stronicową książkę napisana przez głównego bohatera gry (w angielskiej wersji językowej) oraz płytę ze ścieżką dźwiękową". W sumie najbardziej z tego wszystkiego intryguje mnie ta książka i płyt z muzyką. Mam nadzieję, że Alan jako pisarz się sprawdzi. Gra oczywiście będzie w polskiej wersji językowej.

Pełna treść informacji prasowej w rozwinięciu. Nasze wrażenia z rozgrywki znajdziecie tutaj.

JUŻ WKRÓTCE ALAN WAKE WYJDZIE Z CIENIA

Psychologiczny thriller akcji trafi do europejskich sklepów 14 maja 2010 roku Warszawa  - 7 kwietnia 2010 r. - firma Microsoft ogłosiła datę premiery jej najnowszego dzieła  - gry Alan Wake, która trafi do sklepów całej Europy w piątek, 14 maja 2010, tydzień wcześniej niż pierwotnie planowano.

"Począwszy od pierwszej zapowiedzi tytułu Alan Wake, posiadacze konsoli Xbox 360 nie mogli się doczekać chwili, w której  w ich ręce trafi najnowsza gra ze studia Remedy. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że możemy spełnić ich oczekiwania jeszcze wcześniej" powiedział David Gosen, wiceprezydent Microsoft.

W tym długo wyczekiwanym tytule, dostępnym jedynie na konsoli Xbox 360, gracze wcielają się ?w rolę Alana Wake'a, twórcę bestselerowego kryminału, cierpiącego na twórczą niemoc. Tytułowy bohater wyjeżdża na zasłużony urlop do małego miasteczka Bright Falls. Wkrótce po tym, jest zmuszony do poszukiwań zaginionej w tajemniczych okolicznościach żony. Psychologiczny thriller akcji ze studia twórców gry Max Payne - firmy Remedy, wprowadzi graczy w całkowicie nowy wymiar  rozrywki.

Gra Alan Wake w polskiej wersji językowej (lokalizacja kinowa) dostępna będzie już od 199 PLN* - w wersji podstawowej.

Do sklepów trafi też rozszerzone wydanie kolekcjonerskie, w skład którego wejdzie  gra Alan Wake, wskazówki i komentarze twórców na temat gry, The Alan Wake Files - 144-stronicowa książka napisana przez głównego bohatera gry (w angielskiej wersji językowej) oraz płyta ze ścieżką dźwiękową. Cena zestawu to 229 PLN*.

Do zamówień przedpremierowych wszystkich edycji Alan Wake realizowanych w wybranych polskich sklepach internetowych dodany będzie specjalny gadżet - latarka z logo Alan Wake.

*sugerowana cena detaliczna

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)