Zmieniamy się dla Was

Zmieniamy się dla Was
marcindmjqtx

03.11.2009 14:15, aktual.: 15.01.2016 13:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak zapewne zauważyliście, wprowadziliśmy nowy system komentarzy. Jakie są najważniejsze zmiany?

1. Oceniane komentarzy. Wiemy, że było sporo problemów z niektórymi najbardziej krewkimi użytkownikami. Teraz możecie oceniać ich aktywność za pomocą plusów i minusów. Odpowiednia ilość tych drugich spowoduje ukrycie danego komentarza.

2. Profile. Teraz możecie wstawić swoje awatarki i pochwalić się na czym i w co gracie, jak równie, jakie macie Tagi Graczy i PSN Id (żeby to zrobić wejdźcie w swój profil i kliknijcie "edytuj"). W profilu można śledzić aktywność użytkownika od momentu założenia konta - zarówno w komentarzach pod tekstami, jak i na forum. W ten sposób będziecie mogli od razu ocenić czy warto rozpoczynać z kimś dyskusję.

3. Zintegrowane forum. Do Waszej dyspozycji oddajemy forum , z którego możecie korzystać za pomocą tego samego loginu co w komentarzach. Po zalogowaniu się (prawy górny róg) Wasza przeglądarka powinna Was zapamiętać. Stare forum pozostaje niezmienione.

4. Zaawansowana moderacja. To funkcjonalność, której Wy nie widzicie. Obecnie moderatorzy mają do swojej dyspozycji lepsze narzędzia. Mogą usuwać wszystkie posty użytkownika, usuwać wszystkie posty z obraźliwymi sformułowaniami, mogą także banować konta użytkowników, którzy nie potrafią się dobrze zachować.

Oczywiście, jak każdy system i ten nie jest idealny. Pracujemy jeszcze nad odwróceniem pojawiania się komentarzy i dodaniem nowych fajnych funkcjonalności. Jeżeli macie jakieś swoje propozycje z chęcią ich wysłuchamy. Od razu zastrzegam jednak, że ich implementacja może trochę potrwać.

Mamy nadzieję, że nowy system komentarzy Wam się spodoba i przysłoni drobną niedogodność, jaką jest konieczność założenia nowego konta.

Przypominam, że na serwisie obowiązują zasady dobrego wychowania i ogólnej życzliwości. Oto kilka reguł, które warto zapamiętać:

1. To, że ktoś posiada inną konsole nie oznacza, że jest głupszy/gorszy. Przejawy tzw. "fanbojstwa" będą tępione.

2. To, że ktoś ma inne zdanie na dany temat, nie oznacza, że jest głupszy/gorszy. Werbalna agresja, chamstwo będą tępione.

3. Fakt, że ktoś pisze na Polygamii prawdopodobnie oznacza, że zna się trochę na grach i konsolach. Zanim bezwzględnie skrytykujesz autora przeczytaj jeszcze raz tekst oraz poszukaj argumentów na obronę własnego zdania. Obrażanie i wyzywanie autorów bez podstaw merytorycznych będzie tępione.

4. Proszę trzymać się tematu wpisu. Dyskutujcie, ale w tematach o Forza 3 czy Gran Turismo warto skupić się na tych grach, a nie pisać o Uncharted 2 czy ODST.

5. Wskazówki na temat ciekawych informacji proszę wysyłać mailowo na adres kontakt (at) polygamia.pl a nie zamieszczać je w komentarzach.

Redakcja

AKTUALIZACJA Jeśli macie problemy z dodaniem/zmianą awatara to spróbujcie skorzystać z innej przeglądarki. Przypominamy, że po zalogowaniu możecie zmienić ustawienia klikając w prawy górny róg ekranu w link "Twój profil".

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)