Zapowiedziano The Lord of the Rings: Rise to War, grę mobilną na licencji Władcy Pierścieni

Zapowiedziano The Lord of the Rings: Rise to War, grę mobilną na licencji Władcy Pierścieni

Zapowiedziano The Lord of the Rings: Rise to War, grę mobilną na licencji Władcy Pierścieni
Bartosz Witoszka
17.06.2020 12:02

Warner Bros. zrobiło niespodziankę fanom i… to było raczej z tych negatywnych zaskoczeń.

Gry bazujące na popularnych filmowych czy książkowych licencjach nie są niczym nowym, a tych, które powstały na podstawie powieści J.R.R. Tolkiena i osadzono je w Śródziemiu jest przynajmniej kilka. Podejrzewam, że każdy z nas ma swoje ulubione tytuły, ale na wspominkę na pewno zasługuje dwuczęściowa seria Monolith Productions, Middle-earth: Shadow…, ale sporą popularnością cieszyło się też MMORPG, The Lord of the Rings Online.

Teraz do tego jakże zacnego grona dołączy zapowiedziane przed paroma dniami The Lord of the Rings: Rise to War, które będzie strategią na urządzenia mobilne tworzone przez chińskiego giganta, NetEase (m.in. współpracuję z Blizzardaem przy okazji tworzenia Diablo Immortal) . No i to w zasadzie tyle, co wiemy o tej produkcji, bowiem przy okazji ujawnianie, że gra powstaje, nie pokazano nic więcej, więc na pierwszy zwiastun, materiał z rozgrywki czy przybliżoną datę premiery jeszcze trochę przyjdzie nam poczekać.

Co ważne, gra będzie bazować tylko na książkach Tolkiena i nie pojawią się w niej elementy z filmowej trylogii Petera Jacksona. Podobnie będzie z Lord of the Rings: Gollum tworzonym przez Daedalic Entertainment i zapowiedzianym jeszcze w zeszłym roku, a którego to pierwsze grafiki mogliśmy obejrzeć na początku zeszłego miesiąca.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)