Zapowiedziano pierwsze DLC do Shadow of the Tomb Raider

Zapowiedziano pierwsze DLC do Shadow of the Tomb Raider

Zapowiedziano pierwsze DLC do Shadow of the Tomb Raider
Krzysztof Kempski
05.10.2018 19:46

Chodź ze mną, może pozwiedzamy sobie grobowiec?

Shadow of the Tomb Raider to moim zdaniem najlepsza z nowych części Tomb Raidera. Choć stworzona ze znajomych elementów, powala kapitalnym, mrocznym klimatem, a dżungla jest w niej szalenie gęsta. Lara jest znów pozbawioną większych skrupułów psychopatką... i dobrze mi z tym. Po więcej wrażeń z rozgrywki odsyłam tutaj. Teraz pomówmy natomiast o Season Passie, a właściwie to pierwszym dodatku, jaki dotrzymacie w jego ramach.

The Forge będzie dostępne w ramach karnetu lub poza nim za 5 dolarów. Głównym "bajerem" dodatku będzie tryb kooperacji. Do tytułowej kuźni trafimy już 13 listopada. Nie wiadomo póki co zbyt wiele na temat fabuły, ale całkiem możliwe, że nie będzie ona szczególnie istotna, bo przecież dodatki reklamowano przed premierą po prostu jako dodatkowe grobowce do zwiedzenia. Ten pierwszy, jak to kuźnia, będzie bardzo gorącym miejscem. Przede wszystkim za sprawą wszechobecnej lawy. Rozgrywka nie będzie szczególnie różnić się od tego, co znamy z oryginału.

Obraz

Za ukończenie DLC otrzymamy nowy strój dla bohaterki, umiejętność Grenadier oraz nową broń. Kolejne dodatki ukażą się w ciągu najbliższych 7 miesięcy. Pomimo trybu współpracy możliwe będzie przejście rozszerzenia samodzielnie. Nie znany jest czas przejścia, ale raczej nie będzie to zbyt długie rozszerzenie. Zabawę wydłuży nam tryb gry na punkty oraz wyścig z czasem. Mają pojawić się też opcjonalne questy.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)