Zapomniana gra Rockstara wraca do sprzedaży

Strona głównaZapomniana gra Rockstara wraca do sprzedaży
27.04.2021 20:50
Midnight Club: Los Angeles
Midnight Club: Los Angeles
bDZBCphO

Czy mamy do czynienia z kolejną pomyłką?

bDZBCphh

Niespodziewanie i bez wcześniejszych zapowiedzi Rockstara w cyfrowym sklepie Microsoftu pojawiła się klasyczna gra firmy. Wyścigowe "Midnight Club: Los Angeles" pierwotnie ukazało się w 2008 roku na konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Wersja widniejąca w sklepie Microsoftu to wydane rok po oryginalnej premierze "Complete Edition". Poza podstawową wersją gry zawiera ona wszystkie sprzedawane oddzielnie dodatki. Za tę przyjemność należy zapłacić 59,99 zł. Gra zadziała na Xboksie 360 (rzecz jasna), ale też One i Series S oraz X poprzez wsteczną kompatybilność.

GTA Online. Rockstar już udostępnił łatkę z fanowską poprawką
GTA Online. Rockstar już udostępnił łatkę z fanowską poprawką
bDZBCphj

Jej nagłe ukazanie się w sklepie jest o tyle ciekawe, że przez wiele lat wydawało się, że tytuł ten na zawsze zniknął ze sprzedaży. Przypuszczało się, że powodem są kwestie licencyjne. Teraz zaś co zaczyna się w temacie dziać.

Najpierw przedwczoraj na Steamie pokazało się "Midnight Club 2". Grę szybko jednak usunięto, tłumacząc, że doszło do pomyłki. Teraz zaś "Los Angeles" na Xboksie... Być może jeżeli zależy wam na grze, to powinniście się szybko decydować!

bDZBCpif