Zapaleńcy z Polski pracują nad cRPGiem w autorskim uniwersum - poznajcie Scamper

Zapaleńcy z Polski pracują nad cRPGiem w autorskim uniwersum - poznajcie Scamper

Zapaleńcy z Polski pracują nad cRPGiem w autorskim uniwersum - poznajcie Scamper
marcindmjqtx
05.12.2014 17:42, aktualizacja: 05.01.2016 15:23

Jeśli bliskie są Wam klimaty postapokalipsy i dark science-fiction, tym bardziej rzućcie okiem na ten tytuł.

StarSocks Team, poza poczuciem humoru i dystansem do siebie widocznym na stronie ich projektu, mają konkretny pomysł na swoją grę i zapał, by ją zrealizować. Nad Scamperem pracują po godzinach i robią to z czystej pasji. Teraz chcieliby podzielić się z Wami swoją wizją.

Scamper jest postapokaliptycznym cRPGiem z elementami dark science-fiction. Jego twórcy zapowiadają dojrzałą, wielowątkową fabułę, kilka stylów przejścia gry i niejasne moralnie konflikty. Na wspomnianej już stronie możecie śledzić wciąż rozszerzającą się encyklopedię lokacji, postaci czy też frakcji, jakie składają się na autorski świat studia. Dzięki niej łatwo wyczuć atmosferę, w jaką celuje StarSocks Team. Zasady walki w Scamperze - zapowiadanej jako taktyczna, warto dodać - zainspirowane są natomiast systemem z popularnej Neuroshimy. Poniżej obejrzycie pierwszy teaser gry:

Więcej materiałów znajdziecie na stronie projektu. Jako że twórcy Scampera są grupą pasjonatów, ciągle brakuje im też ludzi, by doskonalić swoje dziecko. Aktualnie poszukują programistów - zainteresowani mogą pisać maile na adres studia: starsocksteam@gmail.com.

Patryk Fijałkowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)