Zamówiliście Hatred przed premierą w nadziei na wcześniejszą rzeź? Mamy złą wiadomość

Strona głównaZamówiliście Hatred przed premierą w nadziei na wcześniejszą rzeź? Mamy złą wiadomość
29.05.2015 17:40
Zamówiliście Hatred przed premierą w nadziei na wcześniejszą rzeź? Mamy złą wiadomość
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Niestety, przez parę dni zostaniecie jeszcze przykładnymi obywatelami.

bETWlkid

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą, gracze, którzy zaufali studiu Destructive Creations i zakupili Hatred przepremierowo, mieli otrzymać dostęp do produkcji trzy dni przed jej oficjalną premierą. Tak się jednak nie stanie, a twórcy zdążyli już wystosować odpowiedniego maila do fanów. Co więc było przeszkodzą nie do przejścia?

Jak się okazuje, winę za całe zamieszanie ponosi deweloper, który zwyczajnie nie sprawdził, czy istnieje możliwość wcześniejszego udostępnienia gry. - Naprawdę przepraszamy za danie Wam płonnych nadziei - mówią twórcy. - Chcieliśmy sprawić Wam przyjemność, a wyszło jak zwykle: shit happens. Dobra wiadomość jest taka, że Ci, którzy złożyli wcześniejsze zamówienie, dostaną w przyszłości odpowiednią rekompensatę za popsuty weekend.

Otrzymaliśmy także potwierdzenie, że Hatred zostało w pełni ukończone, a niebawem w sieci pojawią się pierwsze recenzje tego głośnego tytułu. My również już zabraliśmy się do ogrywania mrocznej produkcji.

bETWlkif

Przypomnę tylko, że z racji odmowy dystrybucji przez platformę GOG, hit od gliwiczan kupicie tylko za pośrednictwem Steama.

[Źródło: VG247]

Tytus Stobiński

327374311525012281
Udostępnij:
bETWlkip
Komentarze (0)
bETWlkjb