Zagralibyście w duchowego spadkobiercę Burnouta? Pojawiły się znaki na niebie i ziemi...

... za które odpowiadają współzałożyciele Criterion Games, studia tworzącego Burnouty.

Zagralibyście w duchowego spadkobiercę Burnouta? Pojawiły się znaki na niebie i ziemi...
marcindmjqtx

02.10.2015 | aktual.: 05.01.2016 14:52

Alex Ward i Fiona Sperry, współzałożyciele Criterion Games, w 2014 roku otworzyli studio Three Fields Entertainment. To natomiast za pośrednictwem Twittera ogłosiło teraz swoje plany. Pierwszym jest wieloosobowa gra sportowa, która wyjdzie wiosną 2016 roku.

Potem za to studio chce zrobić grę wyścigową. Jaką? Ano taką, która będzie duchowym spadkobiercą z zawrotnymi prędkościami, ruchem ulicznym i dużą, dużą, DUŻĄ liczbą kraks. Coś Wam to mówi?

Jasne jest, że Three Fields Entertainment daje do zrozumienia plany stworzenia gry w duchu uznanego Burnouta. Hasztag "ShinyRedSomething" to tylko kolejne potwierdzenie oczywistego - Shiny Red Car był nazwą kodową pierwszej części serii.

Tymczasem Criterion oznajmił ostatnio, że mimo próśb fanów nie planuje wydawania remastera Burnoutów na konsole aktualnej generacji. Na głowie ma "nowe, lepsze rzeczy".

Trzymamy zatem kciuki za Three Fields Entertainment. Myślicie, że powinniście już odkładać kasę na Kickstartera?

[źródło: 1, 2]

Patryk Fijałkowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.