Zaginiony poziom z pierwszego Crasha za darmo w N. Sane Trilogy, ale tylko przez kilka tygodni

Zaginiony poziom z pierwszego Crasha za darmo w N. Sane Trilogy, ale tylko przez kilka tygodni

Zaginiony poziom z pierwszego Crasha za darmo w N. Sane Trilogy, ale tylko przez kilka tygodni
Adam Piechota
21.07.2017 12:38

Lepiej się pospieszyć. I przygotować na śmierć.

Gdy zerkniemy do wpisu Patryka o niepublikowanym wcześniej poziomie Stormy Ascent z pierwszego Crasha, zobaczymy, że nasz miedzianowłosy poeta uznał możliwość dołożenia go do N. Sane Trilogy za wzruszającą. Bez względu na to, czy Vicarious Visions zrobi z tego płatne DLC, czy nie. No to dziś pewnie uroni łezkę, gdy przeczyta, że w ten zaginiony poziom zagra za darmo. I on, i Wy, rzecz jasna. O ile jakimś cudem udało Wam się Crasha jeszcze znaleźć na polskich półkach.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Stormy Ascent Gameplay Launch Trailer | PS4

Taką radosną nowiną podzielił się deweloper podczas Comic-Conu w San Diego. Przypominam - Stormy Ascent było ukończone, ale w oczach Naughty Dog zbyt trudne, by trafić do oryginalnego Bandicoota. Taylor Kurosaki przyznaje:

Moim zdaniem ukrycie Stormy Ascent było... dziwnym posunięciem. Mówimy przecież o pierwszym Crashu - grze, przy której można było zepsuć niejednego pada. Kultowy "lost level" wcale nie był tak wiele trudniejszy od mostu we mgle (mój koszmar kiedyś i mój koszmar dzisiaj - dobrze, że w Trilogy nadal działa trik z bieganiem po linie). Był za to trudniejszy od Slippery Slop, swojego młodszego brata. A i może zbyt do niego podobny. Ale skoro dają za darmo, to przecież wiadomo, że spróbujemy.

Tutaj jednak szkopuł - pobierzecie go za darmo wyłącznie przez 29 dni od teraz. Warto kliknąć i mieć z głowy, bo potem będzie kosztował równowartość 3 dolarów. Takie czasy.

Adam Piechota

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)