Zabawki wracają z kolekcjonerskimi wydaniami Call of Duty: Black Ops 2 [AKTUALIZACJA]

Zabawki wracają z kolekcjonerskimi wydaniami Call of Duty: Black Ops 2 [AKTUALIZACJA]

Zabawki wracają z kolekcjonerskimi wydaniami Call of Duty: Black Ops 2 [AKTUALIZACJA]
marcindmjqtx
28.08.2012 14:45, aktualizacja: 05.01.2016 16:36

Póki co to jeszcze plotka, ale wygląda na to, że W tym roku Activision postanowi wrócić do wydawania Call of Duty w trzech wersjach: zwykłej, Hardened (z cyfrowymi dodatkami) i Prestige (z cyfrowymi dodatkami i gadżetem). W skład najdroższego wydania wchodziły już zdalnie sterowane samochody i noktowizor. Za to w tym roku pobawimy się czymś ciekawszym. Aktualizacja: Activision potwierdza, mamy zdjęcia

To jest, jeśli plotki wyciekające z konferencji menedżerów sieci sklepów Gamestop są prawdziwe. Nie zaproszono na nią prasy, ale i tak na zewnątrz wydostała się informacja, że do edycji Prestige Activision dorzuci... zdalnie sterowanego, latającego drona.

Jeśli chodzi o zawartość edycji Hardened, to niespodzianek nie ma. Złożą się na nią cyfrowe bonusy w stylu mapek do trybu Zombie, ulepszeń i dodawanej do zamówień przedpremierowych mapki Nuketown.

Jak wspomniałem na wstępie - póki co to tylko plotki. A nawet jeśli się potwierdzą, to cena edycji Prestige pewnie sprowadzi nas na ziemię. Ale latającym dronem chyba byście się pobawili, co? Nie mogę się doczekać, co też Activision będzie dorzucać do gier za jakieś 5 lat... A na razie czekamy na potwierdzenie i zdjęcia gadżetu.

źródło: Leviathyn

Aktualizacja: Zawartość edycji najdroższej edycji (Care Package) wygląda właśnie tak. Niespodzianka - dostaniemy też muzykę autorstwa Jacka Walla z utworem napisanym przez Trenta Reznora.

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)