Za długo piersi w Fortnicie nie poskakały

Za długo piersi w Fortnicie nie poskakały
28.09.2018 13:14
Za długo piersi w Fortnicie nie poskakały
Adam Piechota
Adam Piechota

Bo awantura musiała się odbyć, wiadomo.

O co chodzi? Tłumaczę prędziutko. W Fortnite: Battle Royale, czyli no, największej grze roku, rozpoczął się właśnie szósty sezon. Nie będę udawał, że siedzę w hicie Epic na co dzień i czytam/widzę wszystkie nowinki. Ale przy każdym nowym rozdziale tego fenomenu COŚ się dzieje w otaczających go mediach. Przy okazji sezonu piątego były tajemnicze lamy. A teraz, „niestety” zapewne dla wydawców, będą to cycki. Przypadkowo skaczące (jak pewien Rabbit) cycki dokładniej.

BREAST PHYSICS ACCIDENTALLY ADDED IN S6 PATCH! FORTNITE BATTLE ROYALE

Niełatwo było wprawić te piersi w ruch. Według streamera FaZe Agony oraz towarzyszącej mu lidze internetowych ekspertów udawało się wyłącznie w jednym przypadku - gdy kowbojski skin wykonywał podekscytowany taniec. Ale to wystarczało. Epic musiało przeprosić przez IGN za niedopatrzenie, nazywając pomyłkę koderów „nieplanowaną, wstydliwą, nieostrożną”. Niektóre emotki zostały chwilowo wyłączone i stało się jasne, że firma usuwa wszelkie ślady rozbrykanych gruczołów. Echo po nich zostało już tylko w sieci.

Rozumiem. Fortnite jest na dobrej drodze, by prześcignąć Minecrafta jako „najpopularniejsza wśród nieletnich gra wideo”, zdecydowanie nie potrzebuje teraz kontrowersji na tle seksualnym. Ale cycki o fizyce woreczków z wodą to zjawisko niemal tak stare, jak trójwymiarowa oprawa naszego hobby. Ośmioletni Adaś śmiał się z nich, siedząc po turecku przed telewizorem i grając ze znajomymi w pirackie Dead or Alive na jakiejś składance zza wschodniej granicy. Widział je też przez następne dwie dekady całkiem często, nawet w grach, które do dzisiaj uważa za arcydzieła (Snake Eater). W sensie - internecie, musisz zwolnić. Poczytaj sobie jakąś książkę, odsapnij.

Najpierw Bowsette, teraz Fortnite. Co za tydzień. Jak dobrze, że to już piąteczek.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)