Z powodu koronawirusa Intel nie pojawi się na tegorocznym IEM‑ie

Z powodu koronawirusa Intel nie pojawi się na tegorocznym IEM-ie
Bartosz Witoszka

24.02.2020 13:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma dalej ma jednak zamiar wspierać organizatora turnieju.

To chyba ten moment, kiedy powinienem dodać kolejny tag w “kokpicie Polygamii”, ale tym razem nie będzie on dotyczył żadnej konkretnej gry czy wydawcy, a koronawirusa, który coraz bardziej daje się we znaki całemu światu, w tym również naszej kochanej branży giereczkowej.

W zeszłym tygodniu Dominik wspominał, że Stany Zjednoczone i Europa mogą spodziewać się opóźnienia w dostawie konsol Nintendo Switch, których części są masowo produkowane w wielu chińskich fabrykach. Na szczęście pozostaje jeszcze drugi obieg i zawsze można kupić używany sprzęt (ja tak zrobiłem i nie żałuję, sprawdza się świetnie), ale nie zmienia to faktu, że z tygodnia na tydzień sytuacja staje się coraz bardziej nieciekawa.

Obraz

Czytamy w oficjalnym oświadczeniu przygotowanym przez firmę. Wydarzenie ma się odbyć bez większych problemów czy opóźnień, a jej start przewidziany jest na ten piątek. W zeszłym roku przez dwa weekendy katowicki Spodek odwiedziło przeszło 174 tysięcy osób, a z kolei w Internecie zmagania najlepszych esportowców na świecie obserwowało około 232 milionów użytkowników. O wrażeniach Joanny Pamięta-Borkowskiej z tego wydarzenia możecie przeczytać tutaj – choć nie została pro-zawodniczką w CS-a czy innego LoLa, to sam wypad do Katowic wspomina bardzo ciepło.

Bartek Witoszka

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także