Z powodu koronawirusa Intel nie pojawi się na tegorocznym IEM-ie

Z powodu koronawirusa Intel nie pojawi się na tegorocznym IEM-ie

Z powodu koronawirusa Intel nie pojawi się na tegorocznym IEM-ie
Bartosz Witoszka
24.02.2020 13:30

Firma dalej ma jednak zamiar wspierać organizatora turnieju.

To chyba ten moment, kiedy powinienem dodać kolejny tag w “kokpicie Polygamii”, ale tym razem nie będzie on dotyczył żadnej konkretnej gry czy wydawcy, a koronawirusa, który coraz bardziej daje się we znaki całemu światu, w tym również naszej kochanej branży giereczkowej.

W zeszłym tygodniu Dominik wspominał, że Stany Zjednoczone i Europa mogą spodziewać się opóźnienia w dostawie konsol Nintendo Switch, których części są masowo produkowane w wielu chińskich fabrykach. Na szczęście pozostaje jeszcze drugi obieg i zawsze można kupić używany sprzęt (ja tak zrobiłem i nie żałuję, sprawdza się świetnie), ale nie zmienia to faktu, że z tygodnia na tydzień sytuacja staje się coraz bardziej nieciekawa.

325323019021267570

Czytamy w oficjalnym oświadczeniu przygotowanym przez firmę. Wydarzenie ma się odbyć bez większych problemów czy opóźnień, a jej start przewidziany jest na ten piątek. W zeszłym roku przez dwa weekendy katowicki Spodek odwiedziło przeszło 174 tysięcy osób, a z kolei w Internecie zmagania najlepszych esportowców na świecie obserwowało około 232 milionów użytkowników. O wrażeniach Joanny Pamięta-Borkowskiej z tego wydarzenia możecie przeczytać tutaj – choć nie została pro-zawodniczką w CS-a czy innego LoLa, to sam wypad do Katowic wspomina bardzo ciepło.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)