Z okazji 20‑lecia studia, CEO Level-5 zdradza nieco planów na przyszłość

Z okazji 20-lecia studia, CEO Level-5 zdradza nieco planów na przyszłość
Krzysztof Kempski

26.03.2018 14:38, aktual.: 26.03.2018 18:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Developer wciąż nie przestał marzyć o własnym MMORPG.

Pod koniec zeszłego tygodnia miała miejsce premiera Ni no Kuni II: Revenant Kingdom, najnowszej gry studia Level-5. Zbiegła się ona w czasie z obchodami 20 lecia założenia studia, mającego na swoim koncie także gry z cyklu Professor Layton czy Inazuma Eleven. Z tej okazji CEO firmy wziął udział wywiadzie z 4Gamer.net.

Obraz

W pierwszym z nich, zapytany między innymi o chęć zrobienia własnego MMORPG, Akihiro Hino stwierdza, że wciąż myśli o stworzeniu takowego. Wspomina przy tym anulowane w 2004 roku True Fantasy Live Online, sieciówkę studia Level-5. Podczas dwóch lat produkcji, developerzy z Level-5 napotkali zbyt wiele problemów. Jako przyczynę niepowodzenia tamtego projektu, Hino wskazuje brak doświadczenia studia w tworzeniu tego typu gier.

Obraz

A jeżeli jeszcze nie mieliście do czynienia z Revenant Kingdom, warto zainteresować się nim, nawet jeżeli macie wstręt do postaci z wielkimi oczkami. W naprawdę przystępny sposób tłumaczy magię jRPG na “nasze”, a przy tym opowiada zupełnie nową historię, nie wymaga więc znajomości pierwowzoru.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)