Z okazji 20‑lecia studia, CEO Level-5 zdradza nieco planów na przyszłość

Developer wciąż nie przestał marzyć o własnym MMORPG.

Z okazji 20-lecia studia, CEO Level-5 zdradza nieco planów na przyszłość
Krzysztof Kempski

26.03.2018 | aktual.: 26.03.2018 18:20

Pod koniec zeszłego tygodnia miała miejsce premiera Ni no Kuni II: Revenant Kingdom, najnowszej gry studia Level-5. Zbiegła się ona w czasie z obchodami 20 lecia założenia studia, mającego na swoim koncie także gry z cyklu Professor Layton czy Inazuma Eleven. Z tej okazji CEO firmy wziął udział wywiadzie z 4Gamer.net.

Obraz

W pierwszym z nich, zapytany między innymi o chęć zrobienia własnego MMORPG, Akihiro Hino stwierdza, że wciąż myśli o stworzeniu takowego. Wspomina przy tym anulowane w 2004 roku True Fantasy Live Online, sieciówkę studia Level-5. Podczas dwóch lat produkcji, developerzy z Level-5 napotkali zbyt wiele problemów. Jako przyczynę niepowodzenia tamtego projektu, Hino wskazuje brak doświadczenia studia w tworzeniu tego typu gier.

Obraz

A jeżeli jeszcze nie mieliście do czynienia z Revenant Kingdom, warto zainteresować się nim, nawet jeżeli macie wstręt do postaci z wielkimi oczkami. W naprawdę przystępny sposób tłumaczy magię jRPG na “nasze”, a przy tym opowiada zupełnie nową historię, nie wymaga więc znajomości pierwowzoru.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościlevel 5mmorpg
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.