Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Z dostępnością PS5 może być problem, ale Sony i tak mocno reklamuje konsolę

Strona głównaZ dostępnością PS5 może być problem, ale Sony i tak mocno reklamuje konsolę
05.11.2020 13:22
Twitter wypełnia się reklamami PS5/ źródło: twitter.com/tayslondonboy
Twitter wypełnia się reklamami PS5/ źródło: twitter.com/tayslondonboy
bDIcKNTW

Już wiemy, że PS5 w Japonii wyprzedane. Kampania marketingowa ma tylko zwiększyć ogromne już zainteresowanie konsolą. PlayStation 5 dosłownie wychodzi na ulice.

bDIcKNTp

Europejska premiera PlayStation 5 19 listopada. Kampania marketingowa ruszyła pełną parą. Twitter pełen jest zdjęć reklam PS5 na ulicach, a przynajmniej tych brytyjskich:

Mimo że Xbox Series X|S pojawi się wcześniej, bo już w najbliższy wtorek, to póki co Microsoft nie angażuje się aż tak bardzo w promocję. Natknąłem się jedynie na taki baner: 

bDIcKNTr

Reklam PS5 jest więcej, Sony już chwali się też sukcesem konsoli - a konkretnie tym, że w Japonii nie są przyjmowane przedpremierowe zamówienia, bo Japończycy wykupili cały nakład przewidziany na przedsprzedaż.

Jak ustaliła Polygamia, w sklepach Euro RTV AGD, Media Markt, Media Expert oraz x-kom PlayStation 5 ma nie być dostępne w salonach na dzień premiery. Nawet pre-order może nie gwarantować otrzymania przesyłki.

Dodajmy do tego niepewną sytuację sklepów związaną z ostatnimi obostrzeniami rządu, a może się okazać, że wielu zobaczy nowe konsole w dniu premiery jedynie na... ulicy.

bDIcKNUn