Wyprzedaż Steam na Halloween. Nie potrwa zbyt długo

Strona głównaWyprzedaż Steam na Halloween. Nie potrwa zbyt długo
29.10.2021 11:33
Halloween
Halloween
Źródło zdjęć: © Getty Images | cmannphoto

Ruszyła wyprzedaż Steam z okazji Halloween. Przygotowaliśmy zestawienie wybrany ofert, które mogą was zainteresować. Co ważne, wyprzedaż potrwa naprawdę krótko, bo skończy się już 1 listopada, więc warto szybko podjąć decyzje zakupowe.

Wyprzedaż Steam z okazji Halloween już ruszyła. Zgodnie z udostępnionym niedawno harmonogramem, mamy kilka dni na skorzystanie z okazji i kupienie tańszych gier. Promocje potrwają tylko do 1 listopada 2021 roku do godziny 19:00 czasu polskiego, więc pośpiech jest wskazany. Szkoda byłoby zapomnieć o promocji przy całym zabieganiu związanym ze Świętem Zmarłych.

Wchodząc na oficjalną stronę wyprzedaży, od razu widzimy, że przecenionych zostało całkiem sporo głośnych tytułów. A i przeceny nie są małe, bo w przypadku takich produkcji, jak na przykład Darkest Dungeon sięgają nawet 80 procent, ale to wcale nie jest największa przecena.

Steam - wyprzedaż Halloween. Najlepsze oferty

Promocja obejmuje rzecz jasna znacznie większą liczbę tytułów. Można z pewnością znaleźć tam sporo dobrych gier, których nie wymieniliśmy w zestawieniu. Podzielcie się w komentarzach najlepszymi okazjami, które dostrzegliście podczas trwającej wyprzedaży.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)