Wyprzedaże Steam. Ujawniono terminy do końca roku

Wyprzedaże Steam. Ujawniono terminy do końca roku

Steam
Steam
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl
26.10.2021 13:05

Valve ujawniło terminy wyprzedaży na Steam do końca 2021 roku. W czasie, gdy wszyscy czekali na ogłoszenia dotyczące gier przecenionych z okazji Halloween, otrzymaliśmy informacje na temat wszystkich promocji do końca roku.

Wyprzedaże Steam zawsze wywoływały duże zainteresowanie wśród graczy. W tym roku nie będzie potrzeby, by przebijać się przez liczne przecieki i weryfikowanie informacji. Valve postanowiło ujawnić terminy wszystkich promocji, które odbędą się w 2021 roku. Wszystkie dane są dostępne na stronie Steam.

Informacje te są skierowane przede wszystkim do twórców gier i wydawców. Pozwalają one im przygotować się na wydarzenia i zawczasu ustalić wszelkie szczegóły związane między innymi z ustaleniem cen na wybrane produkty podczas nadchodzących wyprzedaży. Do końca roku Steam zaoferuje nam trzy tego typu akcje.

Wyprzedaże Steam 2021

  • Halloweenowa wyprzedaż Steam - 28 października - 1 listopada
  • Jesienna wyprzedaż Steam - 24 listopada - 30 listopada
  • Zimowa wyprzedaż Steam - 22 grudnia - 5 stycznia

Granie w otwarte karty przez Valve z pewnością ułatwia życie. Nie będzie potrzeby, by obalać nieprawdziwe informacje na temat terminów przecen, dzięki czemu każdy będzie wiedział, kiedy wybrać się na zakupy. Możecie zacząć odkładać pieniądze, choć pierwsza z wyprzedaży startuje jeszcze w tym tygodniu, więc czasu nie zostało zbyt dużo.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)