Wyprzedaże Steam. Ujawniono terminy do końca roku

Strona głównaWyprzedaże Steam. Ujawniono terminy do końca roku
26.10.2021 13:05
Steam
Steam
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl

Valve ujawniło terminy wyprzedaży na Steam do końca 2021 roku. W czasie, gdy wszyscy czekali na ogłoszenia dotyczące gier przecenionych z okazji Halloween, otrzymaliśmy informacje na temat wszystkich promocji do końca roku.

bESkvjVN

Wyprzedaże Steam zawsze wywoływały duże zainteresowanie wśród graczy. W tym roku nie będzie potrzeby, by przebijać się przez liczne przecieki i weryfikowanie informacji. Valve postanowiło ujawnić terminy wszystkich promocji, które odbędą się w 2021 roku. Wszystkie dane są dostępne na stronie Steam.

Informacje te są skierowane przede wszystkim do twórców gier i wydawców. Pozwalają one im przygotować się na wydarzenia i zawczasu ustalić wszelkie szczegóły związane między innymi z ustaleniem cen na wybrane produkty podczas nadchodzących wyprzedaży. Do końca roku Steam zaoferuje nam trzy tego typu akcje.

Steam Deck. Mamy sporo nowych wieści
Steam Deck. Mamy sporo nowych wieści
bESkvjVP

Wyprzedaże Steam 2021

  • Halloweenowa wyprzedaż Steam - 28 października - 1 listopada
  • Jesienna wyprzedaż Steam - 24 listopada - 30 listopada
  • Zimowa wyprzedaż Steam - 22 grudnia - 5 stycznia

Granie w otwarte karty przez Valve z pewnością ułatwia życie. Nie będzie potrzeby, by obalać nieprawdziwe informacje na temat terminów przecen, dzięki czemu każdy będzie wiedział, kiedy wybrać się na zakupy. Możecie zacząć odkładać pieniądze, choć pierwsza z wyprzedaży startuje jeszcze w tym tygodniu, więc czasu nie zostało zbyt dużo.

Udostępnij:
bESkvjVZ
Komentarze (0)
bESkvjWL