Wyciekły informacje o nowym, sekretnym projekcie Kojimy

Strona głównaWyciekły informacje o nowym, sekretnym projekcie Kojimy
08.06.2022 18:34
Kojima Productions
Kojima Productions
Źródło zdjęć: © Licencjodawca

Ma to być horror, nienależący do żadnej znanej marki. Jeżeli oczywiście plotki okażą się prawdziwe.

Tom Henderson, dziennikarz serwisu Try Hard Guides, opublikował na jego łamach informacje dotyczące niezapowiedzianej jeszcze gry Kojima Productions. Jak podaje, pragnące zachować anonimowość źródło przesłało mu materiał, pochodzący z wczesnej wersji produkcji.

Jak wynika z relacji dziennikarza, na krótkim wideo zobaczyć można postać, w którą wciela się Margaret Qualley. Aktorka, współpracowała z Kojimą przy Death Stranding, przechadza się na nagraniu mrocznymi korytarzami z latarką w dłoni (z perspektywy trzeciej osoby, choć ponoć są również sugestie, według których kamerę można przełączyć na trzecioosobową). W końcu coś znienacka ją atakuje, po czym na ekranie pojawia się napis Game Over i tytuł gry - Overdose.

Poza tytułem gry z tego opisu dość jasno wynika, że miałaby być ona gatunkowym horrorem. Henderson snuje również przypuszczenia, że tytuł może powstawać we współpracy z Microsoftem - plotki dotyczące rzekomej współpracy Kojimy z producentem Xboksów i szykowania czegoś na tę platformę krążą już w sieci od jakiegoś czasu.

Prawdopodobne jest, że zapowiedź gry usłyszymy podczas jutrzejszej transmisji Summer Games Fest, imprezy prowadzonej przez Geoffa Keighleya. Ten dziennikarz / impresario znany jest ze swojej ciepłej relacji z Kojimą.

Na prawdziwość plotek może wskazywać fakt, że Henderson został poproszony o usunięcie z sieci tych informacji przez Kojima Productions (odmówił). Być może na oficjalne potwierdzenie nie trzeba będzie czekać tak długo - dowiemy się już jutro.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)