Wszystkie stroje Niesamowitego Spider-mana

Wszystkie stroje Niesamowitego Spider-mana
marcindmjqtx

25.06.2012 15:53, aktual.: 05.01.2016 16:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Większości zapewne wystarczy niebiesko-czerwony uniform, ale fani zrobią co trzeba, by odblokować alternatywne wdzianka. Pytanie, czy warto? Moim zdaniem kolekcja trykotów nie prezentuje się rewelacyjnie, a z przygód Spider-mana wybrałbym kilka innych. W co więc ubierzemy Spideya?

Od lewej:

  • Kostium z Negative Zone - był już w dwóch poprzednich częściach. Specjalna srebrno-czarna wersja, którą otrzymał po wkroczeniu do NZ. W komiksie pozwalała na krycie się w cieniu i bycie praktycznie niewidzialnym. W grze raczej bym tego nie oczekiwał.
  • Czarny kostium - klasyk, pojawiał się w wielu grach. W nowej grze oparto go o wygląd kostiumu ze Spider-mana 3, gdzie kostium był efektem połączenia Petera z sybmiontem Venoma. Nie najlepszy wybór, wolałbym klasyczny całkowicie czarny. Nie przywoływałby skojarzeń z fatalnym filmem.
  • Kostium z nowego filmu, ale bez pasa - w mającym niedługo premierę "Niesamowitym Spider-manie" bohater nosi kostium stworzony wg nowego designu. W grze dołożono do niego pas, by miał gdzie chować gadżety - np. komórkę. Ale wersja bez paska też będzie.
  • Kostium zamaskowanego obrońcy - Peter zakłada go w nowym filmie zanim wpadnie na pomysł przebierania sie za czerwono-niebieskiego pająka. Kostium tylko dla posiadaczy PS3.
  • Kostium Scarlet Spidera - nosił go Kain - klon Petera Parkera, który pojawił się w komiksach. Chyba najfajniejszy z dostępnych.
  • Kostium Spider-Morphosis- efekt zarażenia Spideya zmutowanymi kwiatami (nie pytajcie, to Marvel). W efekcie  bohater zmienił się w pająkopodobną kreaturę, z ośmioma oczami i pazurami na łapach.
  • Kostium Future Foundation - gdy Johnny Storm zginął, Spider-man zastąpił go w Fantastycznje Czwórce, gdzie dostał nowy kostium. W oryginale był biało-czarny, tu wykorzystana została wersja czarno-biała, używana podczas tajnych misji.

Czego mi brakuje? Nieco klasyków - np. robotycznego kostiumu z Civil War, prezentu od Iron Mana:

Zaś kostium czarny i Future Foundation wolałbym w oryginalnych wersjach (choć były już w innych grach):

Z kolei Scarlet Spider fajniejszy kostium miał kiedyś - zrobiony z bluzy od dresu. Ale to był inny Scarlet Spider:

Brakuje też najbardziej niesamowitego kostiumu:

Ale miło, że twórcy starają się znajdować cały czas nowe, bo wymienione wyżej na pewno już gdzieś widziałem. Nie marudzę więc już - i tak będę grał Stanem Lee.

Paweł Kamiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)