Wszystkie gry na Ubisoft Forward 2022. Nie tylko Assassin's Creed Mirage

Wszystkie gry na Ubisoft Forward 2022. Nie tylko Assassin's Creed Mirage

Ubisoft Forward 2022
Ubisoft Forward 2022
Źródło zdjęć: © Ubisoft
06.09.2022 09:17, aktualizacja: 06.09.2022 12:52

Tegoroczny pokaz Ubisoft Forward zbliża się wielkimi krokami. Jedną z głównych atrakcji ma być Assassin's Creed Mirage, czyli nowa odsłona skrytobójczego cyklu. Francuski wydawca ma jednak kilka innych asów w rękawie.

Assassin's Creed Mirage na Ubisoft Forward 2022

Assassin's Creed Mirage to nowa gra popularnej serii, której istnienie zostało oficjalnie potwierdzone przez Ubisoft. Zakulisowe informacje sugerują, że nowa produkcja ma być swego rodzaju "powrotem do korzeni". Spekulacji nie brakuje, jednak już wkrótce, bo 10 września o godzinie 21:00, francuski wydawca ujawni nowe szczegóły. Wtedy właśnie startuje Ubisoft Forward 2022.

Nie samym Assassin's Creed gracze żyją

Jednak nie samym Assassin's Creed Mirage człowiek żyje. W trakcie Ubisoft Forward 2022 pojawi się cały panel poświęcony właśnie tej serii gier, ale to nie wszystko. Wydawca poinformował o innych tytułach, które pojawią się na wydarzeniu. 10 września poznamy nowości dotyczące takich produkcji jak:

  • Mario + Rabbids Sparks of Hope
  • Skull and Bones
  • Brawlhalla
  • For Honor
  • The Crew 2
  • Anno 1800
  • i "wiele innych" o których firma nie mówi

Nagrody za oglądanie. Tak, to możliwe

Pokaz będzie transmitowany w serwisie YouTube, na platformie Twitch oraz na oficjalnej stronie internetowej wydawcy. Co niezwykle istotne, Ubisoft przewiduje wyjątkowe nagrody dla osób oglądających pokaz na Twitchu. Do zdobycia są w pełni darmowe elementy kosmetyczne do wybranych produkcji.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)