Minecraft live 2022. Kiedy i jak oglądać? Wszystko co wiemy o wydarzeniu

Minecraft live 2022. Kiedy i jak oglądać? Wszystko co wiemy o wydarzeniu05.09.2022 15:31
Minecraft
Minecraft
Źródło zdjęć: © Marvin Joseph, The Washington Post via Getty Images | Marvin Joseph

Minecraft Live 2022. Ujawniono datę corocznego wydarzenia online, które jest prawdziwym świętem dla społeczności. Czego mogą się spodziewać gracze i na co można liczyć?

Minecraft Live 2022 potwierdzony

Minecraft Live 2022 to coroczne wydarzenie, co prawda w przeszłości zmieniało swoją formę jak i nazwę, które można traktować jako prawdziwe święto społeczności. Poznaliśmy dokładną datę nadchodzącej transmisji online. Cofnijmy się jednak do innego wydarzenia.

Minecraft Live 2022 data transmisji

Podczas Minecraft Now potwierdzono, kiedy odbędzie się Minecraft Live 2022 - nastąpi to 15 października. Informację podała Agnes Larsson (dyrektor kreatywny). Transmisja odbędzie się na oficjalnym kanale na YouTube. No dobrze, a co konkretnie zostanie zaprezentowane? Oczywiście, główną misją Minecraft Live 2022 jest celebrowanie gry wraz ze środowiskiem graczy. I oczywiście nowości. Tutaj robi się ciekawie.

Drugim zadaniem, równie ważnym, jest prowadzenie nowych funkcji do gry. Tutaj padła ważna deklaracja. Zespół Mojang zadeklarował, że podjął odpowiednie kroki, aby niedokończone i niedopracowane rozwiązania nie pojawiły się na wydarzeniu. To całkiem pozytywna informacja, ponieważ oznacza, że twórcy nie chcą popełniać wcześniejszych błędów.

W oczekiwaniu na transmisję - sposób na nudę

Internetowi twórcy mogą zainspirować wszystkich tych, którym będzie doskwierać nuda w oczekiwaniu na Minecraft Live 2022. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby cały ten czas poświęcić na tworzenie spektakularnej budowli.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)