Witchfire. Polska strzelanka wkrótce we wczesnym dostępie w Epic Games Store

Witchfire
Witchfire
Źródło zdjęć: © YouTube

10.06.2022 09:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Twórcy Witchfire postanowili przypomnieć o swojej produkcji. Wszystko w ramach Summer Game Fest 2022. Niezależny polski deweloper The Astronauts zaprezentował nowy materiał z rozgrywki.

Od zapowiedzi Witchfire minęło już kilka lat. Studio założone przez Adriana Chmielarza przypomina o swoim istnieniu i o swojej grze. Najnowszy trailer rzuca nam pewne światło na rozgrywkę. To właśnie w tej produkcji dynamiczna akcja spotyka się z "zakazaną pogańską magią". Temu wszystkiemu przyświeca jeden cel - zapoluj na potężną wiedźmę, która "jest kluczem do twojego zbawienia".

Witchfire to przykład pierwszoosobowej strzelanki roguelite, z której aż wylewa się klimat fantasy. Najnowszy materiał z rozgrywki doskonale to uwydatnia. Pogrążony w mroku świat, opanowany przez tajemnicze bestie. W tym upiornym teatrze działań - my, uzbrojeni po zęby w rewolwery, karabiny, strzelby. Uzupełnieniem naszego arsenału będzie cały wachlarz przeróżnych zaklęć, wpływających na przeciwników.

Producentem jest Adrian Chmielarz, czyli postać zasłużona dla polskiej branży gier. Gra powstaje na Unreal Engine. Aktualnie nie znamy daty premiery, ale są też dobre wieści. Witchfire ma zadebiutować we wczesnym dostępnie "już wkrótce" na platformie Epic Games Store.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)