„Wiedźmin" od Netfliksa będzie przede wszystkim serialem dla dorosłych

„Wiedźmin" od Netfliksa będzie przede wszystkim serialem dla dorosłych

„Wiedźmin" od Netfliksa będzie przede wszystkim serialem dla dorosłych
Tatiana Kowalczyk
19.07.2019 12:20

Z dużą ilością potworów, seksem i przemocą. A z Henrym Cavillem konkurowało 207 innych Geraltów!

Producentka serialu, Lauren Hissrich, udzieliła ostatnio wywiadu dla Entertainment Weekly. Po pierwsze podkreśliła, że „Wiedźmin” będzie skierowany dla dorosłych, ale też twórcy nie chcą używać tego do stworzenia kontrowersji:

Z innych ciekawszych rzeczy, jakie padły w rozmowie, Hissrich wypowiedziała się też na temat swojego stosunku do gier o Geralcie:

Producentka ujawniła również, że w serialu nie pojawi się żaden główny zły charakter, powołując się na to, że moralność w uniwersum Sapkowskiego jest niejednoznaczna.

Decyzja żeby obsadzić Supermana jako Geralta nie była łatwa, bo Hissrich zdążyła w międzyczasie zobaczyć 207 innych kandydatów. Cavill jednak od samego początku wyraził zainteresowanie rolą, jako że czytał wszystkie powieści i grał we wszystkie gry - a producentka wyjawiła, że pisząc scenariusz nie mogła przestać sobie wyobrażać w tej roli właśnie brytyjskiego aktora.

Chciałabym już zobaczyć ten serial, ale musimy jeszcze trochę poczekać, bo przybliżona data premiery to końcówka tego roku. Nadal mam wątpliwości co do obsady, ale być może znikną w trakcie oglądania.

Tatiana Kowalczyk

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)