Wiedźmin 3 w Lost Ark. Zapowiedź współpracy

Wiedźmin 3 w Lost Ark. Zapowiedź współpracy

Wiedźmin 3 w Lost Ark
Wiedźmin 3 w Lost Ark
Źródło zdjęć: © YouTube
29.06.2022 13:04

Wiedźmin 3 powraca w zaskakującym stylu. W trakcie konferencji LOA ON Summer doszło do zapowiedzi nietypowej współpracy. Twórcy Lost Ark ujawnili coś, co z pewnością spodoba się polskim graczom.

Lost Ark to koreański hit

O takich wynikach marzy wielu deweloperów. Lost Ark, na początku tego roku, został wreszcie udostępniony na rynku europejskim i amerykańskim. Ogromne zainteresowanie tytułem sprawiło, że wielu graczy musiało zmagać się z gigantycznymi kolejkami. Wszystko wskazuje na to, że popularne MMORPG może ponownie zaskoczyć graczy.

Wiedźmin 3 w Lost Ark

Konferencja LOA ON Summer przebiegała pod znakiem, a jakże, Lost Ark. Ponad 2 godziny materiału, podczas którego ogłoszono nową klasę postaci. Główną cechą Aeromancer będzie możliwość manipulowania pogodą. Poświęcono też chwilę na zapowiedź współpracy Wiedźmin 3 x Lost Ark. Materiał jest długi, więc wystarczy przewinąć do 2:29:40.

Szczegółów brak

Niestety, nie zostało ujawnione, w jaki sposób będzie przebiegać ta współpraca. Czy chodzi o kwestie kosmetyczne, czy może o coś więcej. Pozostaje to tajemnicą. Miejmy nadzieje, że efekty tej kolaboracji już wkrótce zostaną opublikowane. Nawet jeśli zawartość trafi do Lost Ark, to na europejskie serwery zawita nieco później, niż na koreańskie.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)