Więcej miłości w grach BioWare

Więcej miłości w grach BioWare18.03.2010 17:41
Więcej miłości w grach BioWare
marcindmjqtx

Wątki miłosne w obu częściach Mass Effect nie zrobiły na mnie szczególnego wrażenia, ale po ilości różnego rodzaju fanartów mogę sobie wyobrazić, że istnieje spora grupa osób, którą interesują kosmiczne podboje. Miłosne. Dodatki z nowymi romansami? BioWare nie mówi nie.

W rozmowie z Kotaku Ray Muzyka i Greg Zeschuk z BioWare mieli stwierdzić, że tego rodzaju dodatki, zarówno do ME czy Dragon Age: Origins to całkiem niezły pomysł. Zeschuk:

To całkiem możliwe (...) Powiedzmy dodatek "weź Leliane na randkę" Wszystko to oczywiście padło w ramach swobodnej rozmowy, nie zapowiedzi przyszłych planów, ale warto się nad nimi zastanowić.

Mnie średnio interesują dodatki z nowymi postaciami - swoje już w grze zrobiłem, przyzwyczaiłem się do swojej drużyny, to na co mi nowe postacie? Natomiast gdyby dodatki ciągnęły wątki już znanych postaci dalej, a przecież nie muszą się ograniczać jedynie do romansów, to byłoby to już o wiele ciekawsze. Tego rodzaju rozszerzenia mogłyby budować most z kolejnymi "dużymi" grami z serii, a także osładzać oczekiwania na nie.

[via Kotaku]

327079524750027031
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)