WeWantLive odpaliło licznik

WeWantLive odpaliło licznik

WeWantLive odpaliło licznik
marcindmjqtx
02.02.2010 13:32, aktualizacja: 15.01.2016 13:33

Zgodnie z porozumieniem zawartym przez organizatorów akcji WeWantLive i polskim oddziałem firmy Microsoft firma ma 30 dni na przekazanie odpowiedzi na złożone na jej ręce postulaty. Na stronie WeWantLive.com ruszył zegarek (czas liczony jest co do sekundy!), jak również pojawiła się finalna wersja przesłanego dokumentu.

Pełna treść informacji prasowej w rozwinięciu.

Poniedziałek. Pierwszy lutego 2010 roku. Dzisiejszy dzień to bardzo ważna data dla akcji WeWantLive. To właśnie dziś do koperty zostały zapakowane dokumenty z postulatami naszej akcji, przygotowana w dwóch wersjach językowych (polskiej i angielskiej). Wysłane do polskiej siedziby firmy Microsoft zgodnie z porozumieniem zostaną przesłane dalej do działu bezpośrednio odpowiedzialnego za wdrażanie usługi Xbox Live.

Na stronie www.wewantlive.com uruchomiliśmy specjalny licznik odmierzający czas. Za 30 dni, a dokładniej 3 marca, do godziny 15:00 powinniśmy mieć oficjalne stanowisko dotyczące wprowadzenia usługi Xbox Live w Polsce, usługi na którą czekamy już 6 lat.

Do tego czasu Microsoft powinien udzielić oficjalnego stanowiska dotyczącego nie tylko wprowadzenia w Polsce usługi Xbox Live, ale i odnieść się do postulatu o zniesienie blokad regionalnych nałożonych na nasz kraj.

Co dalej z akcją? Nie spoczywamy na laurach. Obecne szykowane są pisma do euro posłów, którzy od dłuższego czasu starają się zwrócić uwagę na dyskryminowanie Polski i innych krajów Unii Europejskiej.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)