WeWantLive chce waszych fotek

WeWantLive chce waszych fotek
marcindmjqtx

18.02.2010 22:35, aktual.: 15.01.2016 13:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

WeWantLive występuje z nową inicjatywą. Gracze, którzy wspierają akcję, są proszeni o wysłanie swoich zdjęć z banerem wspierającym akcję na podany w informacji prasowej adres emailowy. Nadesłane fotografie będą wykorzystane przy tworzeniu specjalnego plakatu. Szczegóły w rozwinięciu notki, gdzie znajdziecie pełną treść informacji prasowej.

Przypomnijmy, że Microsoftowi do udzielenia odpowiedzi na postulaty WeWantLive pozostało 12 dni.

Akcja WeWantLive wkracza w kolejny etap mobilizacji społeczności graczy. Po wielu dyskusjach, przesłanych postulatach i wciąż tykającym zegarze, czas zobrazować nie tylko firmie Microsoft, ale i całemu światu skalę naszej odezwy.

Uruchamiamy wielką galerię zdjęć graczy wspierających WeWantLive. Zwracamy się z wielką prośbą do każdego gracza, bloggera, właściciela czy dziennikarza serwisu internetowego. Pokażcie nam, że wspieracie naszą akcję.

Niech każde zdjęcie będzie wzmocnieniem naszych słów i postulatów. Pokażmy światu, że jest nas wielu. Wystarczy, że pobierzecie specjalnie przygotowany na tą okazję baner. Dla Waszej wygody przygotowaliśmy go w wersji kolorowej i czarno białej. Białe pole jest dla Was. Możecie zapisać w nim ksywkę, adres strony czy życzenia świąteczne.

Jednocześnie cenimy sobie Waszą prywatność, dlatego nie musicie pokazywać swoich twarzy. Na koniec akcji zostanie przygotowany specjalny plakat złożony ze wszystkich zdjęć, które zostaną do nas przesłane. Dlatego przesyłając nam zdjęcie, wyrażacie również zgodę na wykorzystanie go do tego projektu oraz na publikację na stronie www.wewantlive.com.

Zdjęcia wysyłajcie na adres: nswpnk@gmail.com

W naszej akcji to właśnie gracze są kluczowym elementem. Nieustannie - niezależnie od posiadanej konsoli - otrzymujemy poparcie ludzi, którzy podobnie jak my, chcą aby nasz rynek był traktowany na równi z innymi. Liczymy na to, że Microsoft zrozumie nasze postulaty, rzetelnie przeanalizuje nasz rynek i zrozumie jaki jest w nim potencjał, co zaowocuje wprowadzeniem kluczowej dla konsoli Xbox 360 - usługi Xbox Live.

Organizatorzy WeWantLive zastrzegają sobie prawo do niepublikowania zdjęć z elementami obraźliwymi lub niezgodnymi z prawem.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)