Według prezesa PUBG Corp. gra wideo to dla Battlegrounds ledwie początek

Według prezesa PUBG Corp. gra wideo to dla Battlegrounds ledwie początek

Według prezesa PUBG Corp. gra wideo to dla Battlegrounds ledwie początek
Bartosz Stodolny
03.01.2018 14:36

Filmy, seriale i animacje to tylko część planu.

Obraz

Pytanie tylko, na jak długo i czy za dwa lata ktokolwiek będzie pamiętał o tym, że biegał po wyspie z 99 innymi graczami próbując zostać ostatnim żywym na mapie. Cóż, jeśli plany prezesa PUBG Corp. się ziszczą, w przyszłości gra nie pozwoli o sobie zapomnieć. W wywiadzie dla Inven Global Chang Han Kim powiedział, że chciałby, aby PUBG stał się czymś dużo więcej, niż grą.

Zanim jednak zaczniemy skakać z radości, że Dustin i Steve Harrington wystąpią w nowym serialu (tak, bardzo by pasowali), musimy sobie uświadomić, że to jedynie plany, a nie konkretne zapowiedzi. W branży filmowej ciągle szuka się pomysłów na nowe ekranizacje, a PUBG jak mało która gra się do takowych nadaje (podobnie jak Dustin i Steve na głównych bohaterów). Dużo istotniejsze są bardziej przyziemne sprawy – kiedy PUBG wyjdzie z xboksowego wczesnego dostępu i czy pojawi się wersja na PS4 a może też na Switchu? Tutaj szef PUBG Corp. nie jest już takim optymistą.

PUBG jest na czasową wyłączność Xboksa i to na skończeniu tej wersji skupia się ekipa. Kiedy jednak to nastąpi, Kim chce, aby gra pojawiła się na każdej możliwej platformie. Problem w tym, że o ile na PC czy Xboksie funkcjonuje coś takiego, jak wczesny dostęp, to na PS4 już nie. Z tego też powodu wysoce prawdopodobne, że wersję na konsolę Sony ujrzymy dopiero po ukończeniu tej na Xboksa.

Bartosz Stodolny

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)