Watch Dogs: Legion żyje i ma się dobrze. Znamy datę premiery

Watch Dogs: Legion żyje i ma się dobrze. Znamy datę premiery

Watch Dogs: Legion żyje i ma się dobrze. Znamy datę premiery
12.07.2020 21:24, aktualizacja: 12.07.2020 23:19

Czeka nas gorąca jesień.

Pierwszy raz o "Watch Dogs: Legion" usłyszeliśmy tuż przed ubiegłorocznym E3. W trzecią części serii o hakerach z grupy DeadSec mieliśmy zagrać w pół roku temu, ale ktoś w Ubisofcie spojrzał w tabelki i stwierdził, że w raportach fiskalnych lepiej będzie wyglądał inny termin.

Wiemy natomiast, że gra istnieje i ma się dobrze. Co więcej – sam miałem okazję spędzić z nią trzy godziny, o czym przeczytacie już jutro na naszych łamach. Porozmawiamy również z Clintem Hockingiem, który nad całością czuwa. Ale to wszystko w poniedziałek. Co Ubisoft dało nam dziś? Zwiastun rzecz jasna. W sumie to nawet dwa.

https://youtu.be/E_V-YQW3Gos

Za powyższy odpowiedzialny jest Albert Mielgo, człowiek, który pracował przy animowanym serialu "Miłość, śmierć i roboty" stworzonym na potrzeby Netfliksa, był też konsultantem wizualnym przy kinowym " Spider-Man Uniwersum".

Drugi pokazał samą rozgrywkę.

Pierwsze i drugie "Watch Dogs" to kompletnie różne bieguny. Tam, gdzie Chicago był deszczowe i ponure, tam San Francisco tryskało feerią barw i poczuciem bycia "cool". "Trójka" stara się pogodzić te strony. Z jednej strony dystopijna przyszłość: inwigilacja, drony, rozwarstwienie społeczne. Z drugiej neony, graffiti i maski na twarzach bohaterów. Największy atut gry? Zdaniem twórców: możliwość wcielenia się w każdą napotkaną postać. Rozwiązanie każdej misji będzie w znacznym stopniu zależało od tego, kto ją wypełni. Do tego przepastny Londyn. Robi to wrażenie.

Watch Dogs: Legion - Gameplay Overview Trailer

I najważniejsze - w "Watch Dogs: Legion" zagramy już 29 października. Ubisoft zdążyło już ogłosić też ogłosić Edycje Złotą, Ultimate i Kolekcjonerską dla "Watch Dogs: Legion":

- Złota Edycja zawiera podstawową wersję gry oraz przepustkę sezonową czyli nowe dodatki fabularne, więcej misji DedSec, czworo niepowtarzalnych bohaterów, kompletną edycję oryginalnej gry Watch Dogs z roku 2014 i nie tylko,

- Edycja Ultimate zawiera Złotą Edycję oraz cyfrową zawartość Ultimate, w tym troje nowych grywalnych bohaterów, cztery tygodnie statusu VIP, aby szybciej zdobywać walutę, a także nowe maski,

- Edycja Kolekcjonerska zawiera Edycję Ultimate, replikę ledowej maski z diademem Ded, unikatowy SteelBook, zestaw trzech nalepek oraz dwustronny plakat propagandowy. Wszystkie te elementy są inspirowane światem gry, a gracz otrzymuje dodatkowo natychmiastowy dostęp do maski w grze. Edycja Kolekcjonerska jest dostępna wyłącznie w Ubisoft Store.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)