Watch Dogs Legion: porównał, jak gra wygląda na Xbox Series X i pececie z GeForce RTX 3080

Watch Dogs Legion: porównał, jak gra wygląda na Xbox Series X i pececie z GeForce RTX 3080
Adam Bednarek

03.11.2020 15:27, aktual.: 01.03.2022 14:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sprzęt za niecałe 2,5 tys. zł kontra karta graficzna, na którą zapanował prawdziwy szał. Jak to porównanie wygląda w dystopijnym Londynie z "Watch Dogs Legion"? Możemy już sprawdzić.

Na pierwszy rzut oka wersja pecetowa jest bardziej ostra i wyraźna - szczególnie, jeśli spojrzymy na elementy znajdujące się w tle. Być może to efekt tego, że początkowe porównanie dotyczy scen nocnych. 

Za dnia aż tak widocznych różnic nie ma. Nocą jednak efekty pecetowej wersji bardziej powalają. Spójrzcie tylko na tę efektowną reklamę, która otacza rotundę. Odbicie na chodniku wydaje się bardziej szczegółowe niż w przypadku tego, co zobaczyć można na Xbox Series X. 

Wchodzimy tu jednak w bardzo dokładne analizy. Na pewno nie da się powiedzieć, że wersja konsolowa prezentuje się znacząco gorzej. Jeśli są różnice, to minimalne. A to chyba kluczowe, bo nieważne, na jakiej platformie odpalimy "Watch Dogs: Legion" - będą nas czekać fajerwerki. 

Piorunujące wrażenie robi wspomniany Londyn. Miasto zostało oddane z olbrzymią pieczołowitością i dbałością o detale, a nowe, futurystyczne elementy wyglądają na jego integralną część, a nie obce ciało. (...) Duża w tym zasługa grafiki, która potrafi zrobić piorunujące wrażenie

Łyżka dziegciu? Jest. Paweł zauważył również, że niestety nowy hit Ubisoftu potrafi uderzyć wyjątkowo paskudną teksturą.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)