Watch Dogs: Legion. Porcja rozgrywki ze startowego tytułu na Xbox Series X / PS5

Watch Dogs: Legion. Porcja rozgrywki ze startowego tytułu na Xbox Series X / PS5

Watch Dogs: Legion. Porcja rozgrywki ze startowego tytułu na Xbox Series X / PS5
10.09.2020 21:45, aktualizacja: 10.09.2020 22:07

Ubisoft zaserwował nam nowy fragment gameplayu z gry Watch Dogs: Legion. Było to dość humorystyczne wprowadzenie w świat gry, której akcja dzieje się w końcu w Wielkiej Brytanii.

Na początku prezentacji wystąpił raper Stormzy, który pojawi się w grze, a Ubisoft zademonstrował jego cyfrowy wizerunek w akcji, pokazując możliwości silnika gry. Swoją drogą – wygląda to jak naprawdę ładna gra na obecną generację konsol, ale raczej nie "next-genowa" w ogóle.

Tak czy inaczej, Watch Dogs: Legion emanuje brytyjskością na każdym kroku, a narrator kipiał wręcz całkiem kąśliwym poczuciem humoru. Materiał skupiał się między innymi na różnorodności dostępnych postaci (m.in. robotyczna pszczelarka) oraz ich metod działania i rekrutowania nowych członków. Ponadto nie zabrakło także niecodziennych gadżetów (w tym robo-pajączków).

Warto podkreślić, że w grze zagramy również Aidenem Pierce'em, bohaterem części pierwszej. Będzie on dostępny w późniejszym terminie, w ramach aktualizacji gry po jej premierze. Wygląda na to, że Ubisoft chce tytuł ten długoterminowo wspierać.

W momencie pojawienia się w sklepach Xbox Series X/S oraz PlayStation 5, gra będzie już dostępna. Premiera już 29 października 2020 r.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)