Watch Dogs Legion oficjalnie potwierdzone przez Ubisoft

Watch Dogs Legion oficjalnie potwierdzone przez Ubisoft

Watch Dogs Legion oficjalnie potwierdzone przez Ubisoft
Tatiana Kowalczyk
05.06.2019 15:25

Zapowiedź na E3.

Dopiero co pisałam o wycieku w Amazon UK, dzięki któremu dowiedzieliśmy się co nieco o tle nowego Watch Dogs i poznaliśmy potencjalną nazwę, a teraz okazuje się, że plotka była jak najbardziej prawdziwa. Nie tylko w kwestii tytułu, bo Watch Dogs 3 to faktycznie Watch Dogs Legion, ale i w kontekście ambitnej mechaniki pozwalającej na wcielanie się w NPC-ów rekrutowanych w grze.

Na oficjalnym Twitterze gry czytamy: „Boże, ocal NPC-ów”. Możemy więc się spodziewać, że hasło „graj jako każdy” znajdzie swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Ciężko sobie wyobrazić, jak to właściwie będzie wyglądać. Sam pomysł zdecydowanie brzmi bardzo ambitnie. Jason Schreier z Kotaku wyjawiał, że wewnętrzne źródła w Ubi donosiły mu o problemach produkcyjnych, które napotkali developerzy w związku z implementacją tej mechaniki.

Konkrety poznamy już niedługo - do konferencji Ubisoftu zostało tylko kilka dni, a firma potwierdziła, że właśnie na E3 nastąpi oficjalna zapowiedź Watch Dogs Legion. Obejrzymy ją w poniedziałek o 22:00.

Tatiana Kowalczyk

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)