Warcraft III: Reforged z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi

Strona głównaWarcraft III: Reforged z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi
27.01.2020 18:30
Warcraft III: Reforged z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi
Bartosz Witoszka
Bartosz Witoszka

Odświeżona wersja tego klasycznego RTS-a Blizzarda pojawi się już za dwa dni.

bEKRytWZ

Wydawać by się mogło, że zła passa Blizzarda utrzyma się dłużej i po PR-owej burzy z października ubiegłego roku, jeden z najpopularniejszych deweloperów jeszcze długo będzie musiał odrabiać starty u społeczności, która tak ochoczo posługiwała się hasztagiem “#boycottblizzrad”, by dać do zrozumienie, że nie zgadza się z tak surową karą wobec „Blitzchunga”.

Warcraft 3: Reforged - Gameplay Trailer - BlizzCon 2018

Deweloper wie jednak, jak rozmawiać ze swoimi fanami i materiały zaprezentowane podczas BlizzConu wzbudziły ogromne poruszenie. Choć większość zaprezentowanych pyszności pojawi się dopiero w bliżej nieokreślonej przyszłości, na część z nich nie będziemy musieli tak długo czekać. Jedną z takich rzeczy jest Warcraft III: Reforged, czyli odświeżone wydanie tego klasycznego RTS-a, który swego czasu cieszył się ogromna popularnością. Sam przechodziłem grę kilkanaście razy, ale przyznam się szczerze, że ostatniej walki Archimonde’m nie wygrałbym bez kodów. Mało prawdopodobne, że będą one działać w “Reforged”, ale to okaże się już 29 stycznia, bo wtedy właśnie gra ukaże się na komputerach osobistych.

bEKRytXb

Swoją kopię (recenzencką rzecz jasna) już posiadam, ale samą grę będę mógł dopiero pobrać w dniu premiery, tak więc recenzji spodziewajcie się najpewniej na początku przyszłego tygodnia.

A jeśli nie wiecie czy Wam “pójdzie” to łapcie wymagania sprzętowe. Nie są co prawda zabójcze, ale obecność GTX-a 960 w sekcji zalecane może sugerować całkiem niezłe efekty – przynajmniej jak na oryginały, który w lipcu tego roku skończy 18 lat.

Minimalne:

System operacyjny: Windows 7, 8, 10 64-bit (najnowsza wersja);

bEKRytXh

Procesor: Intel Core i3-530 lub AMD Athlon Phenom II X4 910;

Pamięć RAM: 4 GB;

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTS 450 lub AMD Radeon HD 5750;

Dysk twardy: 30 GB wolnego miejsca.

bEKRytXi

Zalecane:

System operacyjny: Windows 10 (64 bit);

Procesor: Intel Core i5-6400 lub AMD Ryzen 7 1700X;

Pamięć RAM: 8 GB;

bEKRytXj

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 960 | AMD Radeon R9 280X;

Dysk twardy: 30 GB wolnego miejsca.

Bartek Witoszka

Udostępnij:
bEKRytXX