Warcraft III: Reforged "wkrótce" doczeka się poprawek i nowych funkcji

Warcraft III: Reforged "wkrótce" doczeka się poprawek i nowych funkcji

Warcraft III: Reforged "wkrótce" doczeka się poprawek i nowych funkcji
Bartosz Witoszka
22.05.2020 11:14

Po długim okresie milczenia Blizzard "chciałby zacząć komunikować się częściej i bardziej sensownie w kwestii przyszłych aktualizacji".

Premierę remastera Warcrafta III na pewno nie można zaliczyć do udanych – ruch, który miał być zastrzykiem nostalgii i odwrócić złą kartę amerykańskiego dewelopera okazał się jego kolejną wtopą, a tytuł szybko stał się jedną z najgorzej ocenianych gier na Metacriticu. Mimo że u samych podstaw Warcraft III jest wciąż dobrą grą, to sposób podania odświeżonej wersji sprawiły, że była ona tak naprawdę zbędna.

Obraz

Jednym z nich jest tzw. desynchronizacja, która powoduje rozłączenie z aktualnie trwającą sesją, co jest szczególnie upierdliwe w rozgrywkach sieciowych. Blizzard jest świadom problemów i stara się opracować rozwiązania, które pozwolą na ich eliminację, ale w ogłoszeniu nie ma wzmianki o konkretnej dacie wypuszczenia stosownej łatki.

Obraz

W samym poście nie ma za wiele konkretów (ot, kolejne stwierdzanie stanu faktycznego, podobnie jak przy okazji Anthema, o którym pisałem ostatnio), a sama firma zapewnia, że więcej informacji pokaże w przyszłości. Zatem czekamy i kibicujemy.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)