W październiku będziecie mieć aż dwie okazje, by zagrać w Rise of the Tomb Raider przed premierą

W październiku będziecie mieć aż dwie okazje, by zagrać w Rise of the Tomb Raider przed premierą
marcindmjqtx

29.09.2015 14:42, aktual.: 05.01.2016 14:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W połowie miesiąca Lara odwiedzi Poznań Game Arena, a potem przeniesie się na Warsaw Games Week.

Zauważcie słówko "zagrać". Microsoft nie zaprasza Was na obie imprezy, by puścić gameplay i ewentualnie rozdać w trakcie seansu popcorn i colę. Zarówno w Poznaniu (16-18 października) jak i Warszawie (23-25 października) gra będzie dostępna dla każdego.

Trudno o lepsza okazję, by przekonać się czy 13 listopada warto skoczyć do sklepu i wrócić do domu z nową częścią serii Tomb Raider. W komunikacie czytamy jeszcze:

Na obu wydarzeniach, do dyspozycji odwiedzających oddane będą również strefy rozrywkowe z konsolami Xbox One, wyposażone między innymi w symulatory wyścigowe z grą Forza Motorsport 6, stanowiska piłkarskie FIFA 16 oraz strefy rodzinne z grami wykorzystującymi sensor Kinect dla konsoli Xbox One - taneczne Dance Central Spotlight oraz sportowe Kinect Sports Rivals. Dla miłośników nowych technologii przygotowana zostanie także strefa Windows 10 na której będzie można przetestować najnowsze urządzenia z systemem operacyjnym Microsoft, w tym tablety, smartfony, laptopy i urządzenia 2 w 1. Na strefie PC będzie można również przetestować działanie ekosystemu Windows 10 i konsoli Xbox One, w tym przesyłania rozgrywki z konsoli na komputer lub tablet i gry pomiędzy platformami. Warto wcześniej rezerwować sobie czas, bo to nie koniec informacji dotyczących obu imprez. Będzie się działo!

[źródło: informacja prasowa]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)