W kosmosie nikt nie usłyszy twojego krzyku. W Starfield nikt nie usłyszy głosu bohatera

W kosmosie nikt nie usłyszy twojego krzyku. W Starfield nikt nie usłyszy głosu bohatera

Starfield
Starfield
Źródło zdjęć: © YouTube
14.06.2022 11:51, aktualizacja: 12.06.2023 14:02

Bethesda dzieli się kolejnymi informacjami na temat Starfield. Tym razem chodzi o dialogi w grze. W nadchodzącej produkcji nie usłyszymy głosu naszego bohatera, bowiem nie wypowie on najzwyczajniej żadnej kwestii.

Konferencja Xbox and Bethesda Games Showcase za nami, a Starfield był jednym z mocniejszych punktów programu. Organizatorzy zaprezentowali obszerny materiał z rozgrywki zawierający walkę, eksplorację, projekty poziomów, czy system kreowania własnych statków. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziemy pod tym adresem. Teraz twórcy zabrali głos w sprawie... braku głosu głównego bohatera.

Bethesda potwierdza, że dialogi w Starfield będą prowadzone z perspektywy pierwszej osoby, a główny bohater "nie ma głosu", nie wypowie żadnej kwestii. Zdaje się, że ta informacja nieco podzieliła graczy.

Nie i jeszcze raz nie. Fallout 4 to moja ulubiona gra w ogóle. Głos bohatera uczynił ją o wiele lepszą od innych gier. Potrzebuję głosu. Czy jest jakiś sposób, aby uczynić go opcjonalnym?

J.D Gauchat

Ja też wolę brak głosu. Pozwala to wykreować własną, wewnętrzną linię dialogową dla naszej postaci.

Selcouth

Starfield zadebiutuje na rynku w 2023 roku. Aktualnie nie znamy konkretnej daty premiery. Zgodnie z założeniami, wszystkie gry, które pojawiły się na Xbox and Bethesda Games Showcase, ujrzą światło dzienne w przeciągu 12 miesięcy od pokazu. Tytuł trafi na komputery osobiste, oraz konsole Xbox Series X|S.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)