High on Life. Gra od twórcy serialu Rick and Morty

High on Life. Gra od twórcy serialu Rick and Morty

High on Life. Gra twórcy serialu Rick and Morty
High on Life. Gra twórcy serialu Rick and Morty
Źródło zdjęć: © YouTube
13.06.2022 10:50, aktualizacja: 16.06.2022 09:57

High on Life to jeden z moich faworytów Xbox and Bethesda Game Showcase. Fani serialu Rick and Morty z pewnością dostrzegą w zaprezentowanym trailerze spory potencjał. Gra jest dziwna, świat przedstawiony jest dziwny, a to znaczy, że jest dobrze.

High on Life to gra tworzona przez stdio Squanch Games przy współpracy z Justinem Roilandem, który odpowiada za stworzenie jednej z najpopularniejszych kreskówek skierowanych do dorosłych widzów, czyli Rick and Morty. Podczas wydarzenia Xbox and Bethesda Game Showcase, które odbyło się 12 czerwca 2022, zaprezentowano pierwszy zwiastun produkcji.

O tym, że świat przedstawiony w High on Life będzie nietypowy, dowiadujemy się już z pierwszych słów, które padają w zwiastunie. Okazuje się, że w prezentowanej przez autora rzeczywistości ludzie pełnią rolę narkotyku.

Podstawowe założenia, to tylko początek. Główny bohater korzysta z broni, która posiada zdolność mówienia. I ma przy tym swój charakter. To od elementów uzbrojenia dowiadujemy się, że ludzkość jest zagrożona. Problemem jest kartel narkotykowy, dla którego człowiek jest co najwyżej używką.

W zwiastunie nie brakuje znanego z Ricka i Morty'ego humoru, a i sama stylistyka nawiązuje w sporej mierze do popularnego serialu. Sam zwiastun może podobać się przede wszystkim pod kątem animacji i oprawy audiowizualnej. Nie otrzymaliśmy zbyt wielu informacji na temat samej rozgrywki.

High on Life trafi na premierę do usługi Xbox Game Pass. Będzie wówczas dostępna na pecetach oraz na konsolach Xbox Series X|S. Nie wiemy jednak, kiedy produkcja zadebiutuje.

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)