W GTA V czekają Was nocne przejażdżki z Kavinskym

W GTA V czekają Was nocne przejażdżki z Kavinskym
marcindmjqtx

02.01.2013 10:26, aktual.: 05.01.2016 16:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"I want to drive you through the night, down the hills"... Jeśli graliście w jakiekolwiek trójwymiarowe GTA, to wiecie, jak istotnym składnikiem tej gry jest muzyka.

Bez stacji radiowych jazda po mieście nie byłaby tak fajna. Nie tylko było tam pełno znanych kawałków - zawsze też poznawałem coś nowego.

W GTA V nie będzie inaczej. Francuski dziennikarz zdradził na Twitterze, że w radiu NightRide FM pojawi się Kavinsky - a on sam potwierdził tę informację. To znany francuski DJ i producent, który głównie kojarzony jest z kawałka "Nightcall" ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Drive" - ale jego kariera muzyczna jest dłuższa, o czym pisał Tomek, przy okazji ścieżki dźwiękowej do Hotline Miami.

Nie wiadomo, czy Kavinsky tylko udostępni swoje utwory czy też zostanie prowadzącym w jednej ze stacji. Warto przypomnieć, że artysta pojawił się już w serii GTA - oto kawałek, który trafił do czwartej części gry:

To nie jedyna jego przygoda z grami - artysta pojawił się też w zwiastunie ostatniego Hitmana: Rozgrzeszenie.

Cieszy mnie to, bo ścieżka dźwiękowa w serii GTA zawsze stała na wysokim poziomie.  Ale utwory  to jedno - przede wszystkim czekam na monologi prowadzących. Tu poprzeczka zawieszona jest równie wysoko, jeśli nie wyżej:

Paweł Kamiński

[Twitter via Gamezilla]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)