W CD Projekt Red praca szuka człowieka. Ofert jest kilka

W CD Projekt Red praca szuka człowieka. Ofert jest kilka

cd projekt red cyberpunk
cd projekt red cyberpunk
Źródło zdjęć: © Archiwum CD PROJEKT RED
07.06.2021 07:13

Znasz się na projektowaniu rozgrywki? A może potrafisz stworzyć model postaci? Ofert pracy w CD Projekt Red jest więcej i sukcesywnie pojawiają się kolejne.

Część z ofert pracy w CD Projekt Red, które pojawiły się na gamejobs.co, to propozycje pracy nad "Gwintem", inne dotyczą pracy w oparciu o "technologię wykorzystywaną do tworzenia najlepszych wieloplatformowych gier RPG AAA".

Nie jest do końca jasne czy chodzi o ulepszanie i usprawnianie gry "Cyberpunk 2077", czy tworzenie zupełnie nowej gry. Najnowsze oferty pracy pochodzą z 5 i 3 czerwca. Widać zatem, że w studiu praca wre.

Nie ma się jednak co dziwić. Jedni czekają bowiem na kolejne łatki do "Cyberpunka 2077", inni wypatrują dodatków do gry. O aktualizacjach na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S nawet nie wspominając.

Warto jednak dodać, że polepszyły się nieco nastroje inwestorów. Po publikacji raportu z pierwszego kwartału 2021 r. notowania CD Projekt Red mocno spadły, sięgając rekordowo niskich notowań na poziomie 153 zł. Dziś kurs odbił i to znacznie. Obecnie za jedną akcję warszawskiego studia trzeba zapłacić 171 zł.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)