Viva la Resistance! Kolejne informacje o The Saboteur

Viva la Resistance! Kolejne informacje o The Saboteur

Viva la Resistance! Kolejne informacje o The Saboteur
marcindmjqtx
10.04.2009 13:02, aktualizacja: 13.01.2016 17:51

The Saboteur zapowiada się na niezwykle ciekawą grę w realiach drugiej wojny światowej. O jej ogólnych założeniach już pisaliśmy, ale podesłana nam przez Electronic Arts informacja prasowa zdradza kolejne szczegóły. Prywatna wendetta na niemieckim oficerze w okupowanym Paryżu, swymi założeniami kojarzy mi się nieco z Assassin's Creed w bardziej współczesnych realiach, głównie przez ciche i planowane eliminowanie wrogów. Pandemic Studios zapewnia, że Paryż będzie niezwykle otwarty na nasze poczynania i nic nie będzie stało na przeszkodzie, no może poza Niemcami, by postrzelać z wieży Eiffla. Szkoda tylko, że nikt nie pokusi się o zrobienie podobnej gry choćby o AK, która była znacznie bardziej aktywna od francuskiego ruchu oporu. Może kiedyś, póki co czekamy jednak na Sabotażystę.

The Saboteur Urok Paryża, rozmach akcji, słodycz zemsty... Opis produktu Otwarty świat gry The Saboteur daje Ci wyjątkową okazję wtopienia się w atmosferę Paryża pod hitlerowską okupacją. Tytułowy sabotażysta, Irlandczyk Sean Devlin, jest z zawodu mechanikiem wyścigowym, a prywatnie życiowym twardzielem, który nie puszcza płazem wyrządzonych mu krzywd. Przyjechał do Paryża w poszukiwaniu zemsty na niemieckim oficerze, który pozbawił go wszystkiego, na czym mu w życiu zależało. Z pomocą francuskiego ruchu oporu, brytyjskiego wywiadu oraz arsenału broni i ulicznego sprytu musisz dopaść tych, którzy chcieli Cię zniszczyć. Twoją siłą jest pragnienie zemsty, a jej narzędziem - techniki sabotażu. Będziesz wykolejać pociągi, wysadzać sterowce, mosty i czołgi oraz równać z ziemią budynki wroga, a wszystko to w niezwykłym, otwartym świecie gry, osadzonym w scenerii okupowanej Europy. Najważniejsze cechy

  • Paryż bez ograniczeń - po raz pierwszy w grze. Możesz wejść na wieżę Eiffla, zasadzić się z karabinkiem snajperskim w katedrze Notre Dame lub wszczynać bójki z Niemcami na Polach Elizejskich. Przemykaj mrocznymi zaułkami, skradaj się po dachach, zaglądaj do podrzędnych teatrzyków i przemierzaj dzielnice francuskiej stolicy, wyjątkowego świata gry The Saboteur.
  • Sztuka sabotażu. Sabotażysta dokonuje ataku, pozostając niezauważonym. Aby akcja się powiodła, musisz najpierw przeprowadzić wywiad wśród lokalnych bywalców klubów i kabaretów. Eliminuj wroga atakiem z ukrycia, w przebraniu lub z użyciem wabika. Do dyspozycji masz materiały wybuchowe oraz broń palną i białą, doskonałym narzędziem sabotażu może być też samochód. Dokładnie opracuj plan każdej akcji!
  • Wola walki. Pełna wrażeń rozgrywka i trzymająca w napięciu fabuła okraszone są jedyną w swoim rodzaju oprawą graficzną połączoną z systemem wizualizacji nastrojów wśród ludności, zwanym „wolą walki”. Dokonując aktów sabotażu, zobaczysz jak zmieniają się nastroje w mieście uwalnianym spod opresji najeźdźcy i na nowo rozkwitającym pięknem i nadzieją.

Metryczka produktu Wydawca: Electronic Arts Polska Producent: Pandemic Studios

Premiera: Listopad 2009

Gatunek: Akcja

Platforma: PC DVD, PLAYSTATION 3, Xbox 360

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)