Visceral pozazdrościł DICE

Visceral pozazdrościł DICE23.02.2010 11:19
Visceral pozazdrościł DICE
marcindmjqtx

Plotki o przeniesieniu Dead Space: Extraction na PSN/XBLA pojawiły się już jakiś czas temu, ale Nick Earl w rozmowie z Gamasutrą potwierdza, że Visceral po sukcesie Battlefield 1943 zwietrzyło okazję. W bieżącym i przyszłym roku możemy oczekiwać kilku produkcji, które ukażą się w cyfrowej dystrybucji.

Recepta na sukces jest ta sama: Podobnie, jak w grach AAA wszystko sprowadza się do jakości, innowacji i stworzeniu czegoś, co zainteresuje gracza. W oryginalnej wypowiedzi często pojawia się słowo space, co może (choć oczywiście nie musi) sugerować, że gry, tworzone z myślą o PSN/XBLA będą w jakiś sposób bazować na sukcesie Dead Space i rozbudowywać ten świat. Earl zaznacza jednak, że główny nacisk studio dalej będzie kładło na bardziej rozbudowane gry.

Myślę, że Extraction jest pewniakiem, choć jak zauważył Konrad lepiej poczekać z tym tytułem do premier Natala i "różdżek". Plotkowano już również o grze strategicznej w świecie Dead Space o podtytule Planet Cracker. Pozostaje nam jedynie cierpliwie czekać na oficjalne zapowiedzi. Wtedy dowiemy się, czy jakość i innowacja nie okażą się tylko przechwałkami.

326819986972961047
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)